IFS Poland laureatem konkursu „Klucz sukcesu”

IFS - ERP, systemy ERPW tegorocznej edycji konkursu „Klucz sukcesu” firma IFS Poland zdobyła nagrodę za „Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie Przedsiębiorstwem klasy ERP - IFS Applications™”. Pamiątkową statuetkę i dyplom wręczono podczas Gali Energetyki, która odbyła się 7 września w ramach XIII Sympozjum Naukowo-Technicznego Energetyka Bełchatów 2011.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Celem konkursu „Klucz sukcesu”, organizowanego rokrocznie przez redakcję magazynu Energetyka Cieplna i Zawodowa, jest promowanie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie energetyki, a także działań z zakresu ochrony środowiska i wpływających na zwiększenie efektywności energetycznej.

Firma IFS Poland od chwili powstania w roku 1992 współpracuje z polskim sektorem energetyki w zakresie informatycznego wspomagania procesów biznesowych przedsiębiorstwa: zarządzania finansami, zarządzania obrotem paliwami i energią, zarządzania majątkiem, zarządzania projektami (planowanie inwestycji, modernizacje oraz ich realizacja), zarządzania gospodarką remontową, zarządzania łańcuchem dostaw, realizacja kontrolingu operacyjnego, zarządzania dokumentacją, zarządzania zasobami ludzkimi oraz integracja z systemami automatyzacji. Pierwsze kompleksowe wdrożenie IFS Applications™ w sektorze energetyki miało miejsce w 1992 r. w Elektrowni Łaziska należącej obecnie do TAURON Wytwarzanie S.A. Obecnie IFS Poland na polskim rynku energetyki i użyteczności publicznej obsługuje 28 klientów i, jak wynika z badań przeprowadzonych przez biuro badawczo-analityczne DiS, zajmuje pierwsze miejsce w kraju pod względem liczby instalacji systemów klasy ERP w dużych przedsiębiorstwach energetyki wytwórczej.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top