Wybieramy najlepszy Comarch iSklep24

COMARCH - ERP, systemy ERPWystartowała III. edycja konkursu organizowanego przez Comarch, w którym udział biorą sklepy internetowe pracujące w oparciu o aplikację Comarch iSklep24 i jednocześnie promujące swoją ofertę w wirtualnej galerii handlowej iMall24. Wszystkie e-sklepy zgłoszone do konkursu zostały zaprezentowane na stronie internetowej www.Konkurs.iSklep24.pl.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
W tym roku do konkursu zgłosiło się prawie 50 sklepów internetowych . Zostaną one poddane ocenie internautów, którzy wyłonią lidera. Głosowanie na Najlepszy Comarch iSklep24 odbywa się na stronie konkursowej i potrwa do końca września.
W II. edycji konkursu nasz e-sklep został najlepiej oceniony przez internautów, co było to dla nas niezwykle miłym zaskoczeniem. Wygrana umożliwiła nam bezpłatną promocję sklepu w Internecie, co ma ogromne znaczenie w dobie systematycznie rozwijającej się branży e-commerce. W tym roku również postawiliśmy wziąć udział w konkursie, aby w ten sposób zaprezentować głosującym nasz sklep i ofertę produktową i być może po raz drugi zdobyć tytuł „Najlepszy Comarch iSklep24” – mówi Grażyna Osypiuk, właścicielka sklepu Grosvin.
Każdy głosujący może wybrać maksymalnie trzy najbardziej atrakcyjne jego zdaniem e-sklepy. Główne elementy, które powinny być brane przy ich ocenie to poziom zaawansowania grafiki, estetyka, sposób prezentacji towarów, a także intuicyjna nawigacja po e-sklepie. Nie tylko sklep ma szanse na wygraną, specjalne nagrody zostały przygotowane także dla głosujących.
Konkurs z roku na rok staje się popularniejszy, zarówno wśród zgłaszających się sklepów, jak i internautów. Jestem przekonana, że w tym roku odnotujemy jeszcze wyższe wyniki odwiedzalności strony konkursowej. Konkurs jest doskonałą okazja dla naszych klientów na promocję ich e-sklepów w sieci. Natomiast głosujący mają szansę na wygranie nagród: usługi służącej do backupu danych iBard24 30 GB lub jednego z 5 zestawów gadżetów Comarch. Zachęcam do odwiedzenia strony konkursu i oddania głosu na Najlepszy Comarch iSklep24– mówi Barbara Molga, Product Manager Comarch iSklep24.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top