IT.integro wspiera studentów Politechniki Poznańskiej

IT.integro - ERP, systemy ERPOd lutego do czerwca 2011 studenci III roku studiów inżynierskich Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej mieli możliwość zapoznać się z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV na przedmiocie „Informatyzacja przedsiębiorstw”. W zakończonym semestrze przedmiot ten ukończyło 120 studentów kierunku Informatyka.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
IT.integro jest głównym partnerem merytorycznym tego przedmiotu. Spółka przekazała uczelni licencję systemu Microsoft Dynamics NAV2009, która została zainstalowana na komputerach w laboratoriach, gdzie przyszli inżynierowie mogli ćwiczyć użytkowanie, konfigurację i rozwijanie systemu. Nasza rola nie skończyła się jednak jedynie na dostarczeniu licencji. Aktywnie pomogliśmy w przygotowaniu programu tego przedmiotu. W efekcie opracowano tematykę na 30 godzin wykładów oraz na 30 godzin laboratoriów, prezentującą studentom nie tylko możliwości funkcjonalne systemu Microsoft Dynamics NAV2009, ale także podstawy programowania w środowisku C/SIDE. Na zakończenie laboratoriów w dwuosobowych grupach uczestnicy musieli przygotować projekty związane z eksportem dokumentów z NAV w standardzie EDI lub imporcie danych z innych systemów.

Przedmiot będzie kontynuowany w kolejnych latach i będzie w nim rokrocznie uczestniczyć ok. 140 studentów. Cieszymy się, że nasza wiedza i doświadczenie mogą się przydać adeptom informatyki.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top