Interfejs IFS Enterprise Explorer dostępny na polskim rynku

IFS - ERP, systemy ERPKlienci firmy IFS na polskim rynku mogą korzystać z intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu IFS Enterprise Explorer (IEE) zapewniającego sprawną nawigację i rejestrację danych. Nowy interfejs pozwala na zwiększenie efektywności pracy w systemie ERP IFS Applications.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Interfejs IFS Enterprise Explorer charakteryzuje ergonomia obsługi, intuicyjność i wydajność. Narzędzie oferuje liczne opcje personalizacji ułatwiające dostosowanie do funkcji i kompetencji poszczególnych pracowników w firmie. Wyposażony w wiele intuicyjnych funkcji filtrowania, wyszukiwania i przeglądania danych, interfejs IEE pomaga firmom zmaksymalizować zwrot z inwestycji w system ERP.

Najważniejsze cechy interfejsu IFS Enterprise Explorer to kontekstowe menu, rozbudowane funkcje wyszukiwania, zestawy własnych skrótów do stron i elektroniczne notatki. IEE pozwala na dostosowanie stylu pracy do wymagań użytkownika, tworząc atrakcyjne, osobiste środowisko pracy. Narzędzie wykorzystuje funkcje znane użytkownikom sieci, które obejmują m.in. intuicyjną nawigację, użycie łączy do stron nadrzędnych, ostatnio wyświetlone ekrany, skróty, menu Ulubione i wspólny obszar wyświetlania zawartości.

IFS Enterprise Explorer udostępnia funkcję wyszukiwania w aplikacji na zasadzie zbliżonej do wyszukiwania w przeglądarce internetowej Google. Możliwość tworzenia elektronicznych notatek pozwala na intuicyjne udostępnianie informacji współpracownikom w całym przedsiębiorstwie. Funkcja wyszukiwania obejmuje łatwe konfigurowanie opcji wyszukiwania dla każdego ekranu, w tym także wybranych pól, a ponadto zapewnia proste w użyciu funkcje sortowania. IEE umożliwia również łatwe dodawanie dokumentów i sprawne zarządzanie nimi.
Jak wskazują niezależne badania, najczęstszymi przyczynami nieefektywnej pracy w systemie biznesowym są problemy z wyszukiwaniem informacji oraz utrudniona nawigacja wewnątrz oraz pomiędzy aplikacjami. Dzięki nowoczesnej technologii interfejs użytkownika IFS Enterprise Explorer pomaga wyeliminować te utrudnienia. Oznacza to, że do kluczowych informacji można dotrzeć dużo szybciej i łatwiej − mówi Dan Matthews, CTO korporacji IFS.
Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom na polskim rynku nowoczesne, intuicyjne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na zwiększenie produktywności użytkownika IFS Applications – mówi Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
Jedną z pierwszych firm, które wdrożyły system IFS Applications wraz z interfejsem IFS Enterprise Explorer jest firma FCPK Bytów Sp. z o.o., wiodący producent elementów metalowych w branży narzędziowej. Obecnie trwają wdrożenia interfejsu IEE w kolejnych firmach przemysłowych.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top