Nowy, teraz jeszcze bardziej funkcjonalny system analityczny w ofercie BPX

bpxBusiness Partners eXcellence wprowadza na rynek najnowszą wersje systemu Quiterian Analytics 3.1. Jest to najnowsza wersja systemu klasy business intelligence, hiszpańskiej firmy Quiterian, umożliwiająca m.in. dostęp do wielowymiarowych analiz za pośrednictwem smartfonów i tabletów.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Światowa premiera Quiterian Analytics miała miejsce pod koniec listopada 2011, a obecnie system dostępny jest także w Polsce. Oferowane przez BPX rozwiązanie może współpracować z dowolnymi systemami transakcyjnymi: ERP, CRM, systemami billingowymi bez ograniczeń co do wielkości zbiorów danych źródłowych.

Dzięki połączeniu zaawansowanych technik wizualizacji wyników oraz hybrydowej technologii przetwarzania (In-Memory + kolumnowa baza danych), prowadzenie analiz jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu.

Ponadto, nowa wersja Quiterian Analytics pozwala mieć dostęp do analiz wszędzie przez całą dobę dzięki możliwości przeglądania wyników analiz na różnorodnych urządzeniach mobilnych, takich jak: smartfony czy tablety.

Aby korzystać z systemu, nie jest też konieczny tradycyjny zakup licencji i pełnego wdrożenia. Quiterian Analytics jest także dostępny w modelu SaaS.

Źródło: www.bpx.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top