Comarch SA rozpoczyna współpracę ze SmartMedia

Firma technologiczna SmartMedia została partnerem Comarch SA w zakresie rozwiązań ERP dla małych i średnich firm. SmartMedia będzie sprzedawać i wdrażać m.in. system Comarch OPT!MA, a także: iSklep24, iMall24, iBard24, iKsiegowosc24 i Comarch Mobile.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Umowa pomiędzy firmami ma charakter bezterminowy. Jako partner firmy Comarch SmartMedia będzie sprzedawać i wdrażać całą paletę rozwiązań ERP dla małych i średnich firm, na czele z kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania zasobami firm - Comarch OPT!MA.

Oprócz tego w ofercie handlowo-wdrożeniowej SmartMedia znajdą się także:

- iSklep24 (oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego) - iMall24 (Wirtualna Galeria Handlowa) - iBard24 (backup danych online) - iKsiegowosc24.pl (obsługa księgowa) - Comarch Mobile (pakiet rozwiązań mobilnych dla firm)
Od wielu miesięcy poszukiwaliśmy obszaru IT, którego zagospodarowaniem moglibyśmy rozszerzyć naszą ofertę w sposób zapewniający możliwie największą synergię. Po wielu rozmowach zdecydowaliśmy się na wejście w obszar ERP. Comarch jest jednym z największych dostawców tej klasy systemów w Polsce. Posiada w swojej ofercie zarówno rozwiązania dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania do tej pory były kierowane prawie wyłącznie do dużych organizacji. Posiadanie rozwiązań dla MŚP znacząco poszerzy pole naszych działań biznesowych – mówi Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu SmartMedia.
Comarch od momentu założenia 18 lat temu rozwija się bardzo dynamicznie, realizując ideę dostarczania innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla kluczowych sektorów gospodarki, m.in. telekomunikacji, bankowości i finansów, ubezpieczeń, administracji publicznej, dużych przedsiębiorstw. Ale równie poważnie traktujemy sektor małych i średnich firm. Dlatego bardzo ważni są dla nas kompetentni partnerzy i cieszymy się, że do ich grona dołącza obecnie SmartMedia, spółka bardzo doświadczona w rozwoju i wdrożeniach oprogramowania dla firm, z kompetencjami w dziedzinie automatycznej identyfikacji, rozwiązaniach mobilnych, zarządzaniu majątkiem i należnościami – dodaje Bartłomiej Białaszewski, Key Account Manager ERP w Comarch SA.
Źródło: SMARTMEDIA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top