System ERP enova zgodny z SQL Server 2012

ENOVA - SYSTEM ERPW dniu 6 marca 2012 firma Microsoft udostępniła wersję RTM (Release To Manufacturing) serwera SQLServer 2012. Po premierze serwera, gotowego do użycia w środowiskach produkcyjnych, przeprowadzono w firmie Soneta finalne testy, które potwierdziły kompatybilność systemu ERP enova z SQLServer 2012. Niezbędne zmiany w systemie enova dostosowujące go do współpracy z SQLServer 2012 zostały wykonane już w ubiegłym roku – po opublikowaniu wersji CTP3 (Community Technology Preview).
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Nasza firma stawia na rozwój technologiczny swojego produktu, a testy zgodności z SQL2012 wykonane synchronicznie z premierą na rynku wersji SQLServer 2012, potwierdzą naszą strategię - mówi Marcin Wojas Dyrektor ds. Technologii firmy Soneta, która jest producentem oprogramowania enova.
System enova został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszej generacji narzędzi Microsoft .NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Ma architekturę wielowarstwową (interfejs użytkownika, logika biznesowa i bazy danych), co umożliwia m.in. wykorzystanie aplikacji w rozwiązaniach internetowych (np. cloud computing). System enova jest w pełni skalowalny, co w praktyce oznacza, że może „rosnąć” z klientem. Rozbudowa aplikacji nie wymaga przy tym reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji, migracji danych. Definiowalny interfejs graficzny nawiązuje do rozwiązań spopularyzowanych przez program MS Outlook. Spełnia ogólnie przyjęte standardy Microsoftu, a zarazem bardzo łatwo można go obsługiwać przy pomocy klawiatury. Codzienną pracę ułatwiają indywidualne profile operatorów. Poza mechanizmami raportowania wykorzystującymi Crystal Reports w program wbudowany został autorski mechanizm raportowania i drukowania oparty ASP.NET.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top