iBard24 Backup Online zwycięża w rankingu PC World

COMARCH - ERP, systemy ERPW czerwcowym wydaniu magazynu PC World przeanalizowano najpopularniejsze polskie oraz zachodnie usługi do backupu danych do chmury. W rankingu pierwsze miejsce zajęła polska usługa iBard24 Backup Online.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
W ramach porównania przeanalizowano najważniejsze obszary w tego typu usługach, m.in. dostępną pojemność, łatwość obsługi, dostęp do danych z urządzeń mobilnych, a także mechanizmy przywracania danych oraz dodatkowe funkcje udostępniane w standardzie (np. łatwe udostępnianie danych w Internecie). Nacisk położono także na poziom bezpieczeństwa przechowywania danych, gdzie wyróżnione zostało Comarch Data Center, w którym składowane są dane klientów iBard24.
W naszym teście najlepiej wypadł iBard24. Program ma wygodnego kreatora backupu, oferuje przydatne funkcje udostępniania plików i jednokrotnego kopiowania danych na dysk – napisał w werdykcie redaktor magazynu PC World.
Część recenzji poświęcono także kwestiom backupu w firmach. Najważniejszym elementem jest tutaj dostępna pojemność oraz możliwość automatycznego backupu baz danych z systemów finansowo-księgowych (MS SQL) oraz archiwów ze skrzynek pocztowych (np. Microsoft Outlook). iBard24 został dodatkowo wyróżniony za integrację z oprogramowaniem Comarch OPT!MA, która pozwala na wywołanie backupu baz danych za pomocą jednego kliknięcia.
Zwycięstwo w porównaniu tak prestiżowego magazynu daje nam wiele satysfakcji, szczególnie, że w zestawieniu wyprzedziliśmy również amerykańskich konkurentów, którzy na rynku backupu są dłużej niż iBard24. To także potwierdzenie, że tysiące naszych klientów dokonało słusznego wyboru decydując się na nasze rozwiązanie – komentuje wyniki Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży iComarch24.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top