iFaktury24 w finale konkursu Microsoft

COMARCH - systemy IT, rozwiązania ITKonkurs, adresowany do firm oraz partnerów tworzących oprogramowanie i aplikacje, odbywa się w dwóch kategoriach: Windows Azure oraz Windows Phone 7, a aplikacja krakowskiego producenta IT została wyróżniona wśród 10 najlepszych w kategorii Windows Azure.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
W kwietniu br. Comarch wprowadził na rynek nową odsłonę iFaktury24, rozwiązania do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia uproszczonej księgowości. Praca na programie odbywa w przeglądarce internetowej w coraz bardziej popularnym modelu cloud computing, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi martwić się o serwery, licencje i aktualność programu, zwłaszcza o zgodność z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Aplikacje w chmurze, takie jak iFaktury24, są bardzo atrakcyjną propozycją dla:
  • firm rozpoczynających działalność – startupów , które decydując się na skorzystanie z rozwiązań w chmurze mogą skupić się na możliwie najszybszym dostarczeniu klientom produktu lub usługi, nie zajmując się zakupem i konfiguracją infrastruktury IT niezbędnej do uruchomienia biznesu. Rozpoczynając od działalności na niewielką skalę mogą łatwo dopasować zasoby do rosnącego popytu i w razie potrzeby przesiąść się na jeden z większych systemów z oferty Comarch ERP,
  • małych i średnich firm, którym iFaktury24 znacznie ułatwiają konkurowanie z dużymi przedsiębiorstwami, zmniejszając bariery związane z nabywanie drogich narzędzi i technologii serwerowych. Korzystając z iFaktury24 przedsiębiorcy mogą skupić się na produkcie i procesie sprzedaży, zamiast na infrastrukturze IT.
To dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt znaleźć się w wyróżnionym gronie. Mamy nadzieję, że 22 maja podczas gali finałowej pokażemy, że iFaktury24 są najlepszym rozwiązaniem opartym na Windows Azure w Polsce i otrzymamy możliwość reprezentowania Polski w europejskim finale konkursu – mówi Michał Zyznarski, Innovation Manager Comarch.
Zachęcamy do zapoznania się z jednym z najlepszych rozwiązań w chmurze na www.iFaktury24.pl, szczególnie, że funkcje programu z zakresu fakturowania są całkowicie bezpłatne. Fakturowanie oraz zarządzanie magazynem dostępne będzie w cenie 295 zł rocznie, a pełna funkcjonalność, obejmująca dodatkowo księgowość oraz płace, udostępniona będzie za 345 zł rocznie. Zarówno wersję bezpłatną, jak i płatną iFaktury24 można zamówić na stronie producenta www.iFaktury24.pl i w sieci ponad 900 Partnerów Comarch w całym kraju – mówi Łukasz Żur, Bussines Development Manager MSP w Comarch.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top