Mahindra Satyam strategicznym partnerem IFS

IFS - ERP, systemy ERP, IFS ApplicationsFirma IFS ogłosiła nawiązanie współpracy z Mahindra Satyam, czołowym globalnym dostawcą usług konsultingowych i IT. Współpraca ma na celu wspólne działania sprzedażowe i marketingowe związane z systemem ERP IFS Applications, a także szkolenia personelu.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
Umowa obejmuje wspólny marketing, w tym sponsorowanie konferencji IFS World Conference 2012, która odbyła się w październiku w Göteborgu w Szwecji. Firmy współpracują nad kilkoma dużymi projektami i będą kontynuować współpracę w celu wspólnego wykorzystania możliwości rynkowych. <BR
Z przyjemnością ogłaszamy globalne partnerstwo z Mahindra Satyam. Rozwijanie ekosystemu partnerów jest kluczowym elementem naszej strategii i zwiększa nasze możliwości biznesowe. Doświadczenie i wiedza branżowa Mahindra Satyam doskonale pasują do IFS, podobnie jak zaangażowanie tej firmy w świadczenie najwyższej jakości usług klientom. Połączenie innowacyjnej technologii IFS z ich specjalistyczną wiedzą i globalnym zasięgiem uczyni naszą ofertę korzystniejszą dla nowych i obecnych klientów - powiedział Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS.
C. P. Gurnani, prezes Mahindra Satyam, komentując nawiązanie partnerstwa, powiedział:
Widzimy wielki potencjał w partnerstwie z IFS, zwłaszcza w obliczu ich ogromnych sukcesów w ostatnich latach. Wyniki firmy IFS i lista klientów o światowej renomie czynią ją idealnym partnerem. Spodziewamy się długiej i owocnej współpracy, podczas której wspólnie będziemy rozwijać nowe możliwości.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top