Todis Consulting Group partnerem EPICOR

Firma Todis Consulting Group powstała w 2005 roku jako niezależna polska firma konsultingowa oferująca kompleksowe rozwiązania informatyczne i organizacyjne. Firma posiada zespół konsultantów z długoterminowym doświadczeniem we wdrażaniu systemów ERP oraz współpracuje na stałe z ponad 80 klientami w Polsce i za granicą. Todis jest jedynym na polskim rynku dystrybutorem systemu Maconomy służącego do zarządzania projektami, finansami oraz planowania zasobów i rozwoju kompetencji firm z sektora usług profesjonalnych.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Firma zapewnia również kompleksowe usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i migracją do nowych wersji systemu iScala. Ponadto oferuje wiele ciekawych rozwiązań współpracujących z wdrażanymi przez siebie systemami ERP. Todis dostarcza także oprogramowanie CRM firmy Microsoft Dynamics.

Todis Consulting Group zawsze gwarantuje najwyższą jakość usług dzięki zespołowi profesjonalnych konsultantów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP w międzynarodowym środowisku. Naturalnym poszerzeniem tych kompetencji jest podjęta w listopadzie tego roku współpraca z firmą Epicor Software - globalnym liderem na rynku oprogramowania biznesowego dla firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlu detalicznego, przemysłu hotelarskiego i usługowego. Jako autoryzowany partner firmy Epicor Todis będzie sprzedawać i wdrażać nowy produkt tej firmy – Epicor 9.
Wiążemy z tym partnerstwem duże nadzieje i cieszymy się, że będziemy mogli oferować naszym klientom nowoczesny i kompleksowy produkt do zarządzania” (Anna Turzańska-Sadlej, Prezes Todis Consulting Group).
Epicor 9 to jedyne dostępne rozwiązanie dla średnich i dużych firm zbudowane w 100% w architekturze zorientowanej na usługi (SOA - Service Oriented Architecture). Doskonale sprawdza się w firmach, w których wymagane jest dostosowanie produktu do konkretnych potrzeb klienta. Dzięki wykorzystaniu możliwości jakie daje taka architektura, w systemie Epicor 9 można doskonale odwzorować procesy biznesowe zachodzące w firmie produkcyjnej oraz dostosować go do zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej, bez konieczności dokonywania kosztownych zmian programu.

Źródło: TODIS CONSULTING GROUP

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top