Infor współpracuje z VMWare dla rozwiązań Open Source ERP

Infor ogłosił współpracę z firmą VMware, dzięki której uzyskana została zgodność aplikacji Infor ERP z produktami VMware, w tym VMware vSphere ®, VMware vCloud Director ® i VMware vFabric ™. Dzięki współpracy firmy Infor i VMware opracowały razem architekturę referencyjną Infor10 ION i Infor LN, zapewniającą klientom system ERP, który może być używany jako narzędzie wirtualne i zawiera dodatkowo mechanizmy do zarządzania bezpieczeństwem wynikami działalności i monitorowaniem.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Infor LN Virtual Appliance można bardzo szybko uruchomić w lokalnych infrastrukturach lub chmurze. W połączeniu z otwartymi standardami i komponentami Open Source VMware vFabric, urządzenie wirtualne pomaga klientom obniżyć koszty wdrożenia i koszty pracy, obniżając tym samym całkowite koszty pozyskania.
Infor stale dąży do zapewnienia naszym klientom szybszej i sprawniejszej pracy poprzez rozwijanie innowacyjnych aplikacji. Pomagają one usprawnić procesy biznesowe, a jednocześnie obniżają koszty infrastruktury i przyspieszają rozwój firmy -powiedział Ali Shadman, SVP, Business Cloud, Infor. Współpraca z firmą VMware umożliwia nam zapewnienie klientom solidnego ekosystemu z dostępem do wiodących na rynku narzędzi do wirtualizacji powstałych z połączenia rozległej wiedzy Infor i VMware.
Dzięki aplikacjom kompatybilnym z infrastrukturą VMware, Infor umożliwia klientom korzystanie z wielu opcji płynących z wirtualizacji i chmury. W rezultacie klienci Infor łatwiej mogą skonsolidować infrastrukturę IT, podnieść wydajność i obniżyć koszty, a co więcej, osiągnąć wyższy stopień przenośnych wdrożeń. Ponieważ produkty Infor obsługują infrastruktury zarówno lokalne, jak i te oparte na chmurze przy użyciu tego samego kodu bazowego, współpraca z VMware to kolejny sposób, w jaki Infor pomaga klientom obniżyć koszty wdrożenia, zapewniając skalowalność, wydajność i niezawodność
Klienci Infor mogą korzystać z produktów do kontrolowania działań i wydajności - powiedział Parag Patel, wiceprezes w Global Strategic Alliances, VMware. Dzięki współpracy z VMware, klienci Infor, którym zależy na redukcji kosztów i czasu, mogą skorzystać z efektywnej, solidnej i wirtualnej infrastruktury.
Źródło: INFOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top