Dyrektor generalny Epicor z wyróżnieniem za innowacje w logistyce

EPICOR - ERP, systemy ERPEpicor Software Corporation, wiodący dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, poinformował o nagrodzie „Pros to Know” 2013 dla Perveza Qureshiego, prezesa i dyrektora generalnego Epicor. Wyróżnienie przyznał magazyn „Supply & Demand Chain Executive”, międzynarodowy tytuł B2B o rozwiązaniach dla rynku logistyki.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
Już od 13 lat pismo honoruje osoby, które przyczyniają się do rozwoju procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Nominacje przyznawaną są profesjonalistom z takich obszarów jak dystrybucja, logistyka, produkcja czy transport.
Jednym z głównych powodów, dla których zaczęliśmy przyznawać nagrodę „Pros to Know”, było dostrzeżenie, że wiele osób zarządzających czołowymi firmami w branży stale dokłada starań, by podnosić poziom sprawności działania przedsiębiorstw, a w rezultacie ulepszać globalny łańcuch dostaw. – powiedział Barry Hochfelder, redaktor naczelny magazynu „Supply & Demand Chain Executive”.
Idea przyznawania nominacji obejmuje osoby zaangażowane w cały łańcuch dostaw, wyróżniając zarówno menedżerów odpowiedzialnych po stronie przedsiębiorstw za zarządzanie procesami logistycznymi, jak i przedstawicieli producentów innowacyjnych rozwiązań.
Firma Epicor stale unowocześnia własne systemy klasy ERP, które usprawniają przebieg wydarzeń i realizację działań w ramach łańcucha dostaw. Wykorzystanie jednej, zintegrowanej platformy przekłada się na zwiększenie dochodów i rentowności przedsiębiorstw. – powiedział Pervez Qureshi. Fakt, że magazyn Supply & Demand Chain Executive docenił i nagrodził nasz wkład w tworzenie rozwiązań branżowych, to dla mnie i dla pozostałych pracowników firmy Epicor wielki zaszczyt.
Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top