Grupa GAVDI stawia na mobilność

GAVDI zawarło ogólnoeuropejską umowę resellingową z Movilizer w celu rozszerzenia istniejącej oferty usług konsultingowych opartych na SAP Mobility.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Movilizer jest certyfikowaną przez SAP platformą biznesowych aplikacji mobilnych (ang. Mobile Enterprise Application Platform, MEAP) działającą w chmurze. Należąca do Movilitas Solutions GmbH platforma integruje systemy SAP® i non-SAP na urządzeniach mobilnych. Aplikacja w chmurze umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie systemów takich jak ERP, HCM, CRM, portali lub pakietu MS Office, zapewniając dostęp do odpowiednich procesów biznesowych za pośrednictwem różnych urządzeń mobilnych.
Dzięki podpisanej umowie możemy zaoferować naszym klientom zoptymalizowane i przyjazne dla użytkownika rozwiązania mobilne, które zapewniają wartość dodaną dla biznesu – powiedział Steen Revsbech, dyrektor ds. technologii w firmie GAVDI. Dla GAVDI „mobilność” to nie tylko aplikacje, tablety czy smartfony. Jesteśmy doradcą w zakresie rozwiązań mobilnych i definiujemy procesy związane z mobilnością tak, by codzienna praca stała się łatwiejsza, bardziej intuicyjna i bardziej efektywna – dodał Revsbech.
Wraz z Grupą GAVDI będziemy w sposób szybszy i bardziej efektywny kosztowo wspierać klientów w Europie w procesie umobilniania rozwiązań SAP® i non-SAP, z których już korzystają, tak by ich biznes stał się bardziej elastyczny. Fakt, że platforma Movilizer pozwala klientom SAP tworzyć aplikacje mobilne dla różnych systemów operacyjnych, np. iOS, Android, Blackberry czy Windows 8 w języku ABAP/4 (albo .Net lub Java w przypadku zaplecza innego niż SAP), a GAVDI dysponuje ponad 200-osobowym zespołem ekspertów, sprawia, że nasza oferta stanowi bardzo atrakcyjną kombinację dla społeczności użytkowników SAP – powiedział Albero Zamora, współzałożyciel platformy Movilizer.
Movilitas Solutions to dostawca aplikacji biznesowych na urządzenia mobilne. Firma, której siedziba mieści się w Mannheim w Niemczech, została założona przez trzech byłych pracowników SAP w 2006 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija.

Źródło: GAVDI

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top