ERP - Zmiana na lepsze nigdy nie była łatwiejsza

SIMPLE  - ERP, systemy eRPFirma SIMPLE S.A. wspólnie z dziennikiem Puls Biznesu przygotowała materiał na temat systemów ERP. Informacje zebrane podczas wywiadu przeprowadzonego z Tomaszem Brauła posłużyły do publikacji pewnego rodzaju repozytorium korzyści wynikających z wdrożenia systemu ERP w firmach produkcyjnych.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
Obecnie klienci wymagają dużo więcej. Często pytają o takie mechanizmy jak planowanie i rozliczanie zakupów, procesy wspomagania sprzedaży, planowanie i kontrolę budżetów, automatyzację procesów magazynowych i produkcyjnych, współpracę z urządzeniami mobilnymi, łatwą integrację z innymi systemami oraz możliwość implementacji w systemie własnych rozwiązań takich jak własne funkcje, okna, mechanizmy — opowiada Tomasz Brauła.
Firma SIMPLE, realizując wdrożenie u klienta z branży metalurgicznej, dostarczyła nie tylko trzon w postaci systemu SIMPLE.ERP w dziedzinach zarządzania finansami, majątkiem trwałym, obrotem towarowym, zarządzaniem personelem, ale również system do zarządzania produkcją. Dzięki temu firma dysponuje dokładnymi informacjami o zleceniach produkcyjnych, etapie, na którym znajduje się zlecenie, surowcach, które zostały wykorzystane w trakcie jego realizacji, oraz o tym kto jaką operację i kiedy wykonał. Kontroluje również koszty. Po zakończeniu produkcji etykiety na produkty są drukowane bezpośrednio z systemu wraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Firma utrzymuje stany magazynowe na niskim poziomie, aby nie zamrażać pieniędzy, jednak dzięki ERP zawsze jest on na tyle bezpieczny, aby zachować ciągłość pracy przedsiębiorstwa.
Kontrola kosztów, usprawnienie produkcji, przyśpieszenie pracy przedsiębiorstwa — to wszystko i wiele więcej można osiągnąć dzięki systemom ERP.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top