Sprawdzona formułę na sukces w Formule 1

Któż z nas nie chciałby choć na chwilę zasiąść za sterami bolidu i pomknąć do mety w stylu Lewisa Hamiltona czy Fernando Alonso, ale który z nich jest najlepszym kierowcą wyścigowym wszechczasów? Który kierowca ma najszybszy czas, który zespół zgromadził najwięcej punktów w ciągu roku? Kto startuje z pole position, a kto zostaje w boksach?
 

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
QlikTech udostępnił aplikację zawierającą atrakcyjnie podane dane ze wszystkich wcześniejszych sezonów Formuły 1, dzięki której można odkryć, kto tak naprawdę jest najszybszym kierowcą w stawce.

Tegoroczny sezon jest za półmetkiem. Kilka tygodni temu QlikTech udostępnił na platformie QlikView Business Discovery informacje ze wszystkich poprzednich sezonów. Informacje z sezonu 2013 są udostępniane na bieżąco.

Aplikacja, oparta na platformie QlikView Business Discovery, pomagającej tysiącom firm analizować informacje na temat ich organizacji, w przyjazny sposób udowadnia, jak łatwo można uzyskać przydatny wgląd w dane. Podobnie jak w Formule 1 zespoły poszukują jak najlepszych rozwiązań analizując duże ilości danych, tak każdy może dokonać własnych prywatnych odkryć analizując dane znajdujące się w aplikacji.

Aplikację można otworzyć z poziomu przeglądarki tutaj. Pozwala ona na analizę danych według kryteriów takich jak: nazwisko kierowcy, kraj z którego pochodzi, nazwa toru wyścigowego czy nawet rodzaje opon. Istnieje również możliwość porównywania informacji.
Każdy wyścig Formuły 1 przyciąga uwagę wielu osób na całym świecie. Z pasją obserwują jak ich ulubieni kierowcy i drużyny walczą o najwyższe laury. – mówi Piotr Kowal, Solution Architect w QlikTech ¬– Dzięki naszej aplikacji pozwalamy zrozumieć, dlaczego niektóre drużyny i kierowcy odnieśli sukces w przeszłości. Zachęcamy również, by próbować obstawić, kto będzie najlepszy na koniec sezonu 2013.
Źródło: QlikTech

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top