IFS określony mianem lidera w raporcie firmy Gartner dotyczącym systemów ERP pojedynczej instancji dla sektora średnich przedsiębiorstw zorientowanych na rozwiązania produkcyjne

IFSKorporacja IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że jako producent oprogramowania IFS Applications 8™ została określona mianem lidera w raporcie Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies* opracowanym przez firmę analitycznę Gartner. Raport dotyczy systemów ERP pojedynczej instancji przeznaczonych dla średnich przedsiębiorstw zorientowanych na rozwiązania produkcyjne.
 


Firma Gartner określa firmy, które znalazły się w kwadrancie liderów, w następujący sposób: „Produkty liderów systemów ERP dla sektora średnich przedsiębiorstw charakteryzują się szeroką gamą użytecznych funkcjonalności i spełniają kluczowe wymagania użytkowników. Firmy te, choć często nie są największymi graczami na rynku pod względem przychodów, oferują sprawdzone rozwiązania i mogą się pochwalić wysoką dynamiką wzrostu udziału w rynku. Mają również jasno określoną strategię rozwoju bieżących rozwiązań i przekształcania ich w aplikacje kolejnej generacji przy minimalnym poziomie niedogodności dla klientów”.
Bardzo nam miło, że zostaliśmy uznani za lidera tego sektora — mówi Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS. „Wprowadzenie na rynek systemu IFS Applications 8 w 2012 roku pozwoliło naszym klientom skorzystać z różnych usprawnień, wprowadzonych w takich obszarach, jak interfejs użytkownika, zarządzanie mobilnym personelem, analityka biznesowa, przetwarzanie w chmurze i prowadzenie działalności na skalę globalną. Nasi klienci na całym świecie mogą skorzystać z najwyższej klasy usług z zakresu wdrożenia i wsparcia, świadczonych bezpośrednio przez firmę IFS lub przez nasz coraz szerszy ekosystem partnerów − globalnych integratorów systemów”.
Nasza strategia, ukierunkowanie na jakość oraz oferowanie klientom tego, co naprawdę pomaga im w prowadzeniu działalności, zyskują coraz szersze uznanie rynku i są dostrzegane przez analityków, którzy uwzględniają w swoich analizach lojalność naszych klientów i nasze ostatnie wyniki ogłoszone w lipcu. Przykładem może być raport Magic Quadrant, opracowany przez firmę Gartner — twierdzi Sorbie.
*Gartner, Inc., Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies, Christian Hestermann i in. Data: 11 września 2013.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top