7milowy liderem sprzedaży SAP Business One w Europie Środkowej i Wschodniej

7milowyPodczas SAP Partner Day dla regionu Europy Środkowej i Wschodniej 7milowy otrzymał wyróżnienie za pozyskanie największej liczby nowych klientów dla rozwiązania SAP Business One w ciągu trzech pierwszych kwartałów 2013 r.


Jak podkreśla Norbert Wierbiłowicz, Prezes 7milowego:
SAP Business One jest w naszej ofercie zaledwie od połowy 2012 roku, a już w drugim kwartale 2013 byliśmy na pierwszym miejscu wśród partnerów SAP Business One w Polsce zarówno pod względem liczby pozyskanych nowych klientów, jak i sprzedanych licencji. To, że w takim tempie pozyskujemy nowych klientów, jest potwierdzeniem naszej strategii – oferowania najlepszych światowych rozwiązań w połączeniu z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów wdrożeniowych na rynku małych i średnich przedsiębiorstw. SAP Business One to ważny filar naszego biznesu. Widzimy duży potencjał tego rynku.
SAP Business One to wysokiej jakości rozwiązanie ERP, dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorstw. To sprawdzony system, na którym pracują firmy na całym świecie. Z jego możliwości korzysta ponad 40 tys. firm w ponad 130 krajach. Kilkaset przedsiębiorstw w Polsce także doceniło jego możliwości m.in. z branży usługowej, dystrybucyjnej, logistycznej, produkcyjnej.

7milowy jest autoryzowanym partnerem SAP od 2004 roku i jako jedyna firma partnerska w Polsce ma kompleksową ofertę rozwiązań SAP dla rynku MŚP: obok SAP Business One także pakiet SPRINT ERP – jedyne w Polsce certyfikowane rozwiązanie SAP All-In-One, oparte na systemie SAP ERP

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top