raporterpperspektywy20142RAPORT ERP | PERSPEKTYWY 2014 na Webowych Kluczach USB

1 lutego w formie Webowych Kluczy USB, został wysłany do 1000 menedżerów średnich i dużych przedsiębiorstw bezpłatny RAPORT ERP | PERSPEKTYWY 2014. Przygotowany prez redakcję portalu ERP-view.pl materiał stanowi podsumowanie działań w 2013 r. oraz prezentację kierunków rozwoju systemów ERP oferowanych przez kluczowych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.


Zaproszeni eksperci i praktycy aktywnie działający na rynku rozwiązań ERP przygotowali szereg artykułów, które pozwalają uzyskać odpowiedź na pytania: Czym kierować się przy wyborze systemu ERP w dobie chmury, BIG DATA i mobilności? Jak podejść do integracji rozwiązań w chmurze od różnych dostawców w jeden spójny organizm z systemem ERP.

Partnerami wydania są firmy UNIT4 TETA, SAP Polska oraz JCommerce, partnerem technologicznym OPENMEDIAGROUP.PL – wyłączny dystrybutor na terenie Polski opatentowanych rozwiązań Connect To Web.

Osoby, które nie otrzymały Webowego Klucza USB, zapraszamy do zamówienia BEZPŁATNEGO raportu poprzez formularz dostępny tutaj.

UWAGA KONKURS!

Osoby, które do 1 marca 2014 wypełnią formularz wezmą udział w losowaniu 2 wysokiej jakości ZEGARKÓW TYPU SMARTWATCH MARKI COOKOO oraz 2 INTELIGENTNYCH OPASEK MONITORUJĄCYCH AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ I SEN, współpracującyjch z systemami operacyjnymi iOS 5+ oraz Android 4+. Fundatorem nagród jest iCorner.


iCorner – dział produktów konsumenckich firmy Alstor - dystrybutora wysokiej jakości oryginalnych akcesoriów i urządzeń do smartfonów oraz tabletów z systemami operacyjnymi iOS i Android.PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top