System Xerius – nowy wymiar zarządzania sprzedażą

xeriuslogoPo wielu zapowiedziach pojawił się na rynku system do zarządzania sprzedażą Xerius. Prace nad projektem trwały 5 lat. System oferuje użytkownikom aż 11 modułów służących do kompleksowej obsługi sprzedaży w firmie.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
Oprogramowanie Xerius to w pełni funkcjonalne innowacyjne narzędzie do zarządzania firmą. Znakomicie obsłuży zarówno pojedynczą placówkę handlowo-usługową jak i wielopoziomową sieć handlową, umożliwia łatwą współpracę z wieloma użytkownikami oraz partnerami handlowymi.

Xerius umożliwia pełną obsługę sprzedaży prowadzonej na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym z dowolnego miejsca na ziemi. Xerius to oprogramowanie działające w chmurze obliczeniowej. Dzięki temu wyeliminowany został – nielubiany przez użytkowników - zdalny pulpit.

System Xerius nie wymaga instalacji na komputerze użytkownika. Logowanie odbywa się poziomu przeglądarki z dowolnego urządzenia - komputera, tabletu czy smartphona. W systemie do zarządzania sprzedażą Xerius w prosty sposób można zarządzać kontraktami handlowymi wraz z prowadzeniem gospodarki magazynowej firmy i logistyki.

Producent gwarantuje pełne bezpieczeństwo, posiada własne odpowiednio zabezpieczone serwery. Regularnie wykonywane są kopie bezpieczeństwa, a połączenie odbywa się dzięki szyfrowanemu protokołowi SSL. Xerius posiada Politykę Bezpieczeństwa oraz Instrukcję Obsługi Systemu Informatycznego zgodne z wytycznymi GIODO. Dokumenty te otrzymuje klient w chwili zakupu licencji. Tym samym firmy korzystające z systemu mają pełną wiedze na temat tego gdzie przechowywane są dane oraz gwarancję że nie zostaną utracone.

System wyposażony jest w Pulpit Księgowej. Dzięki temu nie ma konieczności comiesięcznego przekazywania dokumentów w formie papierowej, biuro rachunkowe może samodzielnie pobrać dokumenty z systemu. Xerius współpracuje z większością programów księgowych.

System został wyposażony w narzędzia B2B umożliwiające zdalny dostęp Partnerom Handlowym. Mogą oni na bazie udostępnionych modułów mieć wgląd w aktualne stany magazynowe oraz asortyment firmy, a także składać zamówienia online.

System Xerius to gotowe rozwiązanie Know How - jak zarządzać firmą.

Źródło: www.xerius.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top