BCC wspiera system ERP SAP u producenta Ibupromu i Gripexu

Od stycznia 2014 r. firma USP Zdrowie, numer jeden w segmencie OTC polskiego sektora farmaceutycznego, korzysta z serwisu aplikacyjnego SAP i wsparcia administracji SAP w BCC.
 

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Polska firma farmaceutyczna, producent takich leków jak Apap, Ibuprom, Gripex czy Vigor, od stycznia 2014 r. korzysta z usług Centrum Outsourcingowego BCC w zakresie wsparcia użytkowników i administratorów SAP.

W ramach kontraktu na serwis aplikacyjny SAP konsultanci serwisowi BCC udzielają pracownikom USP Zdrowie zdalnej pomocy w rozwiązywaniu problemów, pojawiających się przy bieżącej obsłudze systemu. Usługa obejmuje wszystkie obszary, objęte systemem SAP w USP Zdrowie: finanse i kontroling, sprzedaż i dystrybucję, gospodarkę materiałową, planowanie produkcji i zarządzanie jakością, gospodarkę magazynową, a także obszar HR i hurtownię danych SAP BW.

Dodatkowo firma korzysta ze zdalnego wsparcia administracji SAP przez ekspertów BCC (wraz z asystami i zastępstwami w czasie choroby lub urlopu administratora) oraz wsparcia administratora IT dla infrastruktury technicznej (serwery, macierze itp.).

USP Zdrowie to polska firma, która od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku leków dostępnych bez recepty (OTC). Powstała w USA jako US Pharmacia i obecnie stanowi grupę kilku spółek działających w obszarze ochrony zdrowia. USP jest numerem jeden w segmencie OTC polskiego sektora farmaceutycznego.

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top