Oracle kładzie nacisk na innowacje i sukces klientów

Przetwarzanie w chmurze, wielkie zbiory danych (Big Data) i technologie mobilne przekształcają nowoczesne środowiska biznesowe, przynosząc zarówno nowe szanse, jak i nowe wyzwania. Konferencja Oracle Day 2014 stawia każdej firmie pytanie: czy jesteście przygotowani do tego, aby czerpać korzyści z tych nowych trendów?


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Konferencja ta stanowi dla uczestników okazję do zapoznania się z nowymi możliwościami przekształcania ich przedsiębiorstw przez nowoczesne technologie. Dowiedzą się oni również, w jaki sposób mogą kontrolować przyszły rozwój swoich rozwiązań informatycznych.

Po zakończeniu odbywającej się w San Francisco konferencji Oracle OpenWorld 2014 Oracle po raz kolejny organizuje serię imprez, na których zaprezentuje innowacje przedstawione w Kalifornii.

Konferencje serii Oracle Days, którym towarzyszy hasło „Cyfrowa rewolucja – transformacja dla sukcesu”, odbędą się w 30 miastach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w ramach serii globalnych imprez.

Polskie wydanie Oracle Day odbędzie się w Warszawie, 5 listopada 2014 roku. Referaty programowe podczas sesji plenarnej wygłoszą Cesare Capobianco - Vice President Applications Sales, Oracle CEE oraz Piotr Witczyński - Dyrektor Generalny Oracle Polska.

W czasie Oracle Day odbędzie się sesja plenarna oraz dwie równoległe sesje tematyczne, w czasie których eksperci Oracle oraz firm partnerskich wygłoszą ponad 20 prezentacji poświęconych tematom takim, jak: aplikacje biznesowe w chmurze, rozwiązania mobilne dla biznesu, czy wykorzystanie potencjału Big Data do znajdowania nowych zależności pomiędzy danymi.
Konferencja Oracle OpenWorld, gromadząca najwybitniejszych specjalistów i poświęcona najbardziej innowacyjnym trendom, to najważniejsza konferencja w branży — powiedział Tim Payne, wiceprezes Oracle, szef działu marketingu w regionie EMEA. W tym roku globalni eksperci branżowi i eksperci ds. technologii podzielą się na niej najnowszymi trendami w dziedzinie strategii i innowacji. Organizując konferencję Oracle Day, chcemy, aby do tej wiedzy uzyskała dostęp jak największa liczba osób z regionu EMEA, które wezmą udział w tych wydarzeniach
Źródło: ORACLE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top