Sage wspiera przedsiębiorców z pasją

sageRuszył Sage Challenge – nowy konkurs dla właścicieli startupów i małych firm. Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do realizowania swoich pasji na płaszczyźnie zawodowej.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Czego potrzeba, by uruchomić własny biznes, przetrwać konkurencję rynkową i ostatecznie odnieść sukces? To pytania, które nurtują wiele osób zastanawiających się nad rozpoczęciem pracy na własny rachunek. Sukces w biznesie to nie tylko dobry pomysł, który trafił w potrzeby rynku. To także zaangażowanie i pasja pchające ludzi do działania. Pasja, która w codziennej pracy jest źródłem sukcesu.O tym dlaczego warto pokonywać trudności będą opowiadać uczestnicy Sage Challenge – konkursu skierowanego do właścicieli mikro- i małych firm oraz startupów.

Zasady Sage Challenge

Konkurs jest skierowany do osób prowadzących mały biznes. Do ludzi ambitnych, konsekwentnie dążących do celu i pragnących dalej rozwijać swoją firmę. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie do 13 marca br. formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem http://www.sage.com.pl/sagechallenge oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego Twoja praca jest Twoją pasją?”. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze trzy najbardziej kreatywne i najciekawszeodpowiedzi. Autorzy zostaną zaproszeni do kolejnego etapu, polegającego na nagraniu krótkich filmików prezentujących ich historie i osiągnięcia – nagrania filmów zapewnia Sage. Zwycięzcę Sage Challenge wskażą internauci oddając swoje głosy na fanpage’u Sage (https://www.facebook.com/SagePolska) od 27 marca do 11 kwietnia.

Inspiracja z doświadczeń innych przedsiębiorców
Ideą Sage Challenge jest promowanie przedsiębiorców, którym udało się stworzyć biznes od zera i którzy odnieśli sukces. Poprzez takie przykłady chcemy inspirować innych ludzi do działania. Pokazać, że założenie biznesu może być drogą do sukcesu i realizacji własnych pasji i ambicji – powiedziała Iwona Jacks, dyrektor marketingu w Sage.
Wyjątkowanagroda wspiera rozwój biznesu

Zwycięzca Sage Challenge otrzyma 6-miesięczny dostęp do dowolnie wybranego „szklanego biura” z ponad 2000 dostępnych na całym świecie lokalizacji. Nagrodą alternatywną jest wygrana pieniężna 10 000 zł, którą zwycięzca będzie mógł zainwestować np. w rozwój firmy.
Dostęp do nowoczesnego biura w najatrakcyjniejszych lokalizacjach na świecie to doskonała szansa dla małych firm do podjęcia próby ekspansji swojej działalności na rynki zagraniczne. Okazja do nawiązywania kontaktów i budowania relacji przy znacznie obniżonej barierze kosztowej – dodała Iwona Jacks – To świetne wsparcie dla chcących rozwinąć swoje skrzydła także poza Polską.
Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top