UNIT4 rozwija się na polskim rynku

UNIT4 inwestuje i zwiększa zatrudnienie we wrocławskich centrach biznesowych. Nowi pracownicy będą częścią dynamicznie rozrastających się, międzynarodowych zespołów wsparcia klientów i R&D. Firma oferuje oferty pracy dla programistów, testerów, analityków, specjalistów ds. obsługi klienta, którzy zajmą się rozwojem innowacyjnych produktów i dostarczaniem doskonałej obsługi klientów UNIT4 z całego świata.


 REKLAMA 
 sente 
 
Utworzone nowe centra biznesowe są atrakcyjnym miejscem pracy dla kandydatów z Polski i całej Europy. We wrocławskim zespole już pracują osoby pochodzące z Francji, Chorwacji, Ukrainy i Portugalii. Ci, którzy zdecydują się przenieść do stolicy Dolnego Śląska, mogą liczyć na dodatkowe wsparcie i udogodnienia.
Wybraliśmy Polskę, ponieważ jest tutaj wielu utalentowanych, ambitnych ludzi, którzy mają dostęp do najlepszej edukacji. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku polskim, dzięki pozyskaniu wrocławskiej spółki TETA, stąd nasze przekonanie, że osoby zatrudnione w nowych centach będą tworzyć i dostarczać usługi i produkty najwyższej jakości", powiedział Jose Duarte, Prezes UNIT4.
Inwestycja polega na zatrudnieniu, w ciągu najbliższych kilku lat, 700 dodatkowych pracowników. W celu wsparcia firmy w rozwoju oprogramowania oraz realizacji celów rekrutacyjnych, UNIT4 Polska otrzymała dotację rządową w wysokości 4,1 mln zł. W marcu firma przenosi się do nowej siedziby we Wrocławiu, aby zaoferować wszystkim pracownikom jeszcze lepsze warunki pracy.
W Polsce będą rozwijane najbardziej innowacyjne elementy oferty produktowej firmy UNIT4 związane głównie z elastycznością systemu, łatwością pracy, z technologiami mobilnymi i cloud computing. Innowacje posłużą rynkowi i naszym klientom, bowiem wszystkie te elementy tworzone są tak, aby również lokalne produkty mogły z nimi współpracować. Jest to dobra widomość dla rodziny produktów TETA, które w Polsce, biorąc pod uwagę ich bardzo wysoką pozycję rynkową, są wciąż najważniejszym produktem firmy. Będziemy wzbogacać je o nowe funkcjonalności, w których UNIT4 ma bardzo duże sukcesy w innych krajach, a których do tej pory nie oferowaliśmy w Polsce m.in. moduły do zarządzania projektami, czy wspierania uczelni w zakresie dziekanatu i obsługi studentów – powiedział Artur Sawicki, Dyrektor Zarządzający UNIT4 Polska.
Źródło: UNIT4 POLSKa

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top