home.pl poleca współpracę z PrimeSoft Polska

Oferta firmy PrimeSoft Polska skierowana jest do różnych branż działających na polskim rynku. Przykładem jednej z nich jest sektor IT. Niedawno system V-Desk postanowił wdrożyć jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych dostawców usług internetowych – home.pl.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
Firma zdecydowała się na współpracę z PrimeSoft Polska i wybór platformy V-Desk z uwagi na potrzebę wdrożenia nie tylko zaawansowanego narzędzia do zarządzania procesami, ale rozwiązania, które będzie jednocześnie elastycznie dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych.

Systemu V-Desk zrewolucjonizowało obieg i akceptację takich dokumentów jak: faktury, zapotrzebowania czy zamówienia. W ramach projektu zaimplementowane zostało również repozytorium umów, które na bieżąco rozbudowywane jest o funkcjonalności związane z ich wewnętrznym obiegiem. Wszystko to skutecznie przełożyło się na skrócenie czasu realizacji poszczególnych procesów zachodzących w firmie.

Implementacja platformy V-Desk objęła także obszar budżetów, umożliwiając użytkownikom szybką weryfikację i kontrolę wydatków na każdym etapie projektu. Niezwykle ważną kwestią jest także proces akceptacji faktur – jest to o tyle istotne, gdyż w zależności od budżetu przypisywana jest automatycznie odpowiednia ścieżka akceptacji danej faktury. Rozwiązanie to pozwala użytkownikom systemu monitorować informacje na temat liczby faktur i zamówień, przyporządkowanych do konkretnej pozycji budżetowej. Warto nadmienić, że system V-Desk zintegrowany został z użytkowanym przez home.pl systemem „Symfonia”, z której pobierana jest m.in. baza dostawców, struktura kont, a nawet słowniki opisu faktur.

home.pl obecny jest na rynku od 1997r. i w tym czasie zyskał tytuł lidera w branży IT. Firma funkcjonuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Projekt implementacji systemu elektronicznego obiegu dokumentów swoim zasięgiem objął aż cztery spółki, co niewątpliwie świadczy o wysokim poziomie zadowolenie klienta ze współpracy z firmą PrimeSoft Polska.

Źródło: Primesoft

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top