OPTeam poszerza swoją ofertę o systemy ERP i HR TETA

OPTeam SA poszerza swoją ofertę o kolejne systemy informatyczne TETA. Oferowane dotychczas oprogramowanie TETA EDU, które z sukcesami było wdrażane przez OPTeam na uczelniach, zostanie uzupełnione o systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – TETA ERP, TETA BI i TETA HR.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Systemy TETA pozwolą nam na wzmocnienie oferty OPTeam dla średnich i dużych przedsiębiorstw – mówi Wacław Szary, prezes zarządu OPTeam SA. – Do tej pory opieraliśmy sprzedaż w tym segmencie na rozwiązaniach własnych oraz systemach Comarch. Wypracowane standardy, wykwalifikowana kadra i lata doświadczeń pozwolą nam na świadczenie usług wdrożeniowych i serwisowych przy zachowaniu efektywności kosztowej takich prac. Planujemy zarówno obsługę obecnych użytkowników oprogramowania TETA, jak też firm, które dopiero zamierzają takie oprogramowanie nabyć.
W strukturze OPTeamu uruchomione zostało Centrum Kompetencyjne TETA, które oferuje usługi świadczone przez pracowników doświadczonych w obsłudze i parametryzacji oprogramowania TETA. Firma OPTeam oferuje usługi, które pozwalają na pełne wykorzystywanie możliwości systemów poprzez zindywidualizowane dostosowanie funkcjonalności, szkolenia oraz rekonfiguracje wynikające z rozwoju lub bieżących potrzeb użytkowników. Koordynatorem nowopowstałego Centrum Kompetencyjnego został Jarosław Markowski.

Źródło: OPTeam

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top