Rozwiązanie PrintVis rewolucjonizuje działalność firm poligraficznych

Rozwiązanie sprawdza się m.in. w zarządzaniu sprawami, zapewniając pełny obraz projektów, w tym takie informacje jak terminy realizacji, terminy dostaw oraz dane klienta. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie procesami pracy związanymi z klientem. Wszystkie zapytania, oferty i zamówienia planowane są przy użyciu kodów statusu wraz z automatycznym lub ręcznym określeniem obszaru odpowiedzialności poszczególnych osób.
 


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

PrintVis usprawnia również kosztorysowanie i ofertowanie – używając różnych szablonów można łatwo dokonać wyceny zleceń i uzyskać pełny podgląd danych finansowych dotyczących zlecenia.

System umożliwia także:
  • Tworzenie kampanii marketingowych oraz kierunkowych w celu zapewnienia klientom największych korzyści, 
  • Wiarygodne prognozowanie zapasów pozwalające na utrzymanie ich optymalnego poziomu oraz oszczędność pieniędzy,
  • Automatyczne szeregowanie zadań w celu optymalizacji zasobów, co zwiększa zyski i ogranicza marże,
  • Pełny podgląd działu produkcji z wykorzystaniem elektronicznego wykresu Gantta.

Co więcej, rozwiązanie ma zastosowanie w zarządzaniu produkcją (w tym tworzeniu elektronicznych zleceń produkcyjnych w celu przekazania zadań z działu planowania do działu produkcji) i zbieraniu danych z produkcji (informacje na temat zlecenia są aktualizowane w czasie rzeczywistym i dostępne do wglądu). Istnieje możliwość rozliczania zużycia materiałów i zasobów w czasie produkcji w zestawieniu planu z faktycznym wykonaniem.

PrintVis świetnie sprawdza się również w obszarze fakturowania, umożliwiając automatyczne generowanie faktur oraz w obszarze finansów, pozwalając na uzyskanie interesujących danych za pomocą narzędzi analitycznych i odpowiednich raportów. System oferuje także klientom witryny internetowe, dzięki którym mogą składać zamówienia, przeglądać bieżące i zrealizowane zamówienia czy historię finansów (faktury, płatności) przy użyciu przeglądarki. Co ważne, PrintVis jako jedyny system klasy ERP/MIS i jeden z czterech systemów w ogóle posiada certyfikat JDF, ułatwiający wymianę informacji między różnymi systemami i zapewniający szczegółowe informacje, w tym dane dotyczące projektu i przepływu pracy, jak również przesyłanie sygnałów Job Messaging Format (JMF), aby umożliwić śledzenie projektu od początku do końca.
Dzięki opcji zarządzania produkcją, jaką oferuje PrintVis, firmy poligraficzne mogą elastycznie zarządzać sprawami, ofertami, realizować zlecenia produkcyjne od klientów i dostosować je do zmieniającego się popytu, aby w odpowiednim momencie dać klientom to, czego aktualnie potrzebują – komentuje Michał Przyłęcki, Prezes Zarządu, Acrebit.
Źródło: MICROSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top