Autonomiczne rozwiązania ERP celem sojuszu Unit4 i Microsoft

Unit4 dzisiaj nawiązanie partnerstwa strategicznego z firmą Microsoft, które przyspieszy wprowadzenie na rynek możliwości tworzenia autonomicznych aplikacji i rozwiązań ERP dla organizacji skoncentrowanych na ludziach.

 REKLAMA 
 sente 
 
Unit4 korzystać będzie ze składników inteligentnej platformy Azure (dostępnej w modelu PaaS) oraz pakietu Microsoft Office, w tym z analityki predykcyjnej, uczenia maszynowego, analizy strumieni zdarzeń oraz przetwarzania skomplikowanych zdarzeń. W połączeniu z platformą People Platform firmy Unit4 zwiększy to prędkość opracowywania innowacji i zapewni klientom wiele korzyści płynących z nowego podejścia do architektury informatycznej przedsiębiorstw.

Unit4 i Microsoft zmieniają autonomiczne rozwiązania ERP w rzeczywistość

Aby zrealizować obietnicę dotyczącą autonomicznych rozwiązań ERP, firmy Unit4 i Microsoft stworzą zespół ds. rozwoju, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie, że innowacje w produktach Azure i Office będą wykorzystywane tak szybko jak to tylko możliwe w ramach platformy Unit4 People Platform. Informacje kontekstowe będą pozyskiwane dzięki połączeniu danych biznesowych z aplikacji Unit4 z odpowiednimi informacjami z produktów Office 365, Office Delve, e-maila, kalendarza, Yammera i wielu innych. Pozwoli to na stworzenie bezprecedensowej wartości biznesowej. Profesjonalne firmy z sektora usług będą mogły łączyć analizę historycznych danych z analizą predykcyjną, w celu uzyskania cennych informacji na temat tego, w które projekty warto inwestować. Organizacje z sektora publicznego będą w stanie lepiej wykrywać oszustwa przy opłacaniu rachunków dzięki zaawansowanej technologii rozpoznawania wzorców oraz uczenia maszynowego. Organizacje not-profit będą mogły lepiej dopasowywać kampanie do schematów darowizn oraz skuteczniej docierać do potencjalnych darczyńców.
Firmy Microsoft i Unit4 mają duże dokonania w zakresie zwiększania produktywności przedsiębiorstw, a ta współpraca przyspieszy dostarczenie innowacji niezbędnych do tego, aby autonomiczne rozwiązania ERP stały się rzeczywistością”, mówi Jose Duarte, CEO Unit4. „Podobnie jak samobieżne pojazdy, autonomiczne rozwiązania ERP mogą skuteczniej poradzić sobie z zadaniami, które są lepiej realizowane przez technologię, zapewniając ludziom możliwość skoncentrowania się na wyjątkach wymagających interwencji człowieka. Wiedza i rozwiązania technologiczne firm Unit4 i Microsoft stworzą nowy standard branżowy dla aplikacji biznesowych przeznaczonych dla sektorów koncentrujących się na ludziach.
Aby wizja ta była możliwa do zrealizowania, systemy ERP wymagają dostępu do kompletnych danych wysokiej jakości. Tradycyjne rozwiązanie ERP dostarcza użytkownikom nieintuicyjne, puste formularze, prosząc ich o wypełnienie wymaganych danych, co skutkuje niewygodnym wprowadzaniem danych, błędami i w końcu wywołuje frustrację. Autonomiczne rozwiązania ERP maksymalnie upraszczają proces zbierania danych, wykorzystując technologie, takie jak analityka predykcyjna, do dostarczania użytkownikom istotnych informacji osadzonych w kontekście. Takie informacje pozwalają na intuicyjne wprowadzanie danych w oparciu o wstępnie wypełnione formularze oraz wykorzystują osadzone w kontekście pytania uwierzytelniające „tak-nie”. Dzięki temu na każdym urządzeniu — od komputera po urządzenia mobilne — doświadczenia użytkowników są o wiele lepsze.

Wspólna praca w chmurze

Preferowanym środowiskiem chmurowym firmy Unit4 będzie chmura publiczna Azure. Podejście firmy Microsoft do wdrożeń w środowisku Azure (dostępnym w modelu IaaS) oraz nowa metodologia firmy Unit4 zwana Cloud Your Way zapewniają klientom elastyczność w zakresie uruchamiania aplikacji w chmurze publicznej bądź prywatnej i stanowią kluczowe fundamenty tego partnerstwa. Obie organizacje pracują nad hybrydowymi środowiskami IT, które w przyszłości będą standardem w przedsiębiorstwach. Platforma Azure wzmacnia ofertę firmy Unit4 dzięki elastycznym zabezpieczeniom danych i prywatności. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu wyzwań, z którymi mierzą się nowoczesne przedsiębiorstwa, aplikacje biznesowe firmy Unit4 w połączeniu w platformą Azure oferują wysoce skalowalne możliwości przyspieszania i zwalniania działań, a także zapewniają klientom elastyczność oraz możliwości adaptacyjne, których potrzebują, aby móc prowadzić swoje działania biznesowe bez żadnych zakłóceń.
Aplikacje biznesowe i platforma People Platform uczyniły z firmy Unit4 strategicznego partnera do współpracy nad tworzeniem autonomicznych rozwiązań ERP - mówi Nicole Herskowitz, Starszy dyrektor ds. zarządzania produktem w Microsoft Azure. „Jesteśmy podekscytowani wizją współpracy z firmą Unit4, dzięki której nie tylko przyspieszymy dostarczanie wartości, ale również umożliwimy naszym klientom szybsze opracowywanie innowacji w chmurze.
Źródlo: UNIT4

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top