R2faktury i R2fakturyPRO z modułem WWW

Firma RESET2, producent oprogramowania dla sektora MŚP, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży modułu WWW dla programów R2faktury i R2fakturyPRO. Pozwala on korzystać z funkcjonalności tych programów za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
W zależności od licencji, moduł WWW może oferować funkcjonalność zbliżoną do tej, która jest dostępna w programie. Dla wersji PRO jest to wystawianie faktur, wprowadzanie kontrahentów i asortymentów, ewidencjonowanie płatności oraz przeglądanie rozrachunków i stanów magazynowych, a także drukowanie dokumentów i zestawień. Wersja Maxi oferuje natomiast wyłącznie przeglądanie danych sytemu oraz drukowanie dokumentów i zestawień.

Obszary zastosowań modułu WWW można podzielić na trzy zasadnicze grupy. Dla pracowników jest to narzędzie, które umożliwia pracę zdalną. Dla zarządu to możliwość komfortowej kontroli sytuacji w firmie z każdego miejsca na świecie. Kontrahenci natomiast otrzymują wgląd we własne dane, faktury i rozrachunki, odciążając tym samym dział księgowości.

Moduł WWW jest dostępny dla wersji Maxi i PRO. Aby z niego skorzystać, wystarczy przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze, tablecie lub smartfonie. Aplikacja WWW dla wersji Maxi jest bezpłatna, natomiast koszt jej wdrożenia dla wersji PRO wynosi 10% ceny całego systemu R2fakturyPRO.

Wersja testowa programu R2faktury umożliwia bezpłatne przetestowanie funkcjonalności modułu WWW.

Źródło: Reset2

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top