Novacura przystąpiła do programu partnerskiego firmy IFS

Szwedzka firma Novacura została częścią sieci partnerskiej IFS Partner Network. Dzięki temu będzie mogła sprzedawać, wdrażać i wspierać system do zarządzania IFS Applications. Te zmiany, choć dotyczą Skandynawii, wpłyną też znacząco na sytuację polskiego oddziału Novacura oraz jego obecnych i przyszłych klientów.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Novacura to firma informatyczna z Göteborga, która usprawnia i upraszcza procesy biznesowe, stosując oprogramowanie Novacura Flow w istniejących rozwiązaniach ERP. Narzędzie opracowane przez specjalistów firmy pozwala na zoptymalizowanie i uproszczenie procesów zachodzących w firmach bez konieczności modyfikowania wdrożonego sytemu do zarządzania. Rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w branży produkcyjnej, serwisowej, a także logistyce magazynowej. Polski oddział firmy powstał na początku 2013 roku.
IFS Applications to idealna platforma, na której możemy dostosować nasze rozwiązania do potrzeb firm z sektora energetycznego i użyteczności publicznej. Stając się partnerem IFS, będziemy w stanie dostarczyć i wdrożyć nasze rozwiązania szybciej i wydajniej – mówi Klas Klasman, CEO Novacura Sweden.

Podpisana umowa partnerska gwarantuje konsultantom z Novacura dostęp do Akademii IFS, wiedzy, odbywających się w niej szkoleń, certyfikatów, a także wewnętrznych zasobów stworzonych przez IFS po to, aby pomóc klientom w aktualizacji ich systemów do najnowszej wersji.

Partnerstwo naszych firm oznacza, że także polscy konsultanci będą mogli przechodzić szkolenia i procesy certyfikacyjne w siedzibie IFS w Sztokholmie, dzięki czemu będą mieli dostęp do wszystkich informacji dotyczących zmian i nowości w rozwiązaniu IFS Applicatons. A to z kolei gwarantuje polskim klientom firmy, że nasi specjaliści wdrażający u nich IFS-a lub rozwiązanie Novacura Flow są doskonale wyszkoleni, mają dostęp do najbardziej aktualnej wersji oprogramowania i czerpią wiedzę o systemie z samego źródła – komentuje Artur Buła, Managing Director w firmie Novacura Poland.

Źródło: Novacura

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top