Firmy Advanced Business Solutions (ABS), Informatyka i FinCode dołączyły do globalnej sieci partnerów.
 
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firmy Advanced Business Solutions (ABS), Informatyka i FinCode dołączyły do globalnej sieci partnerów firmy IFS.

W ramach partnerstwa firmy ABS, Informatyka i FinCode — korzystając z rozległego doświadczenia w zakresie systemu IFS Applications™ — będą oferować klientom firmy IFS w Polsce dodatkowe usługi wdrożeniowe i związane ze wsparciem technicznym.
Cieszymy się bardzo, że firmy ABS, Informatyka i FinCode zdecydowaly się dołączyć do naszej szybko rozrastającej się sieci partnerów” — powiedział Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE. „Współpraca partnerska zwiększa dostępność naszych rozwiązań i pomaga nam w wychodzeniu naprzeciw potrzebom klientów. Dzięki naszym partnerom klienci mają zapewniony szerszy dostęp do usług oferowanych przez konsultantów, w pełni przeszkolonych i upoważnionych do wdrażania naszych rozwiązań. Wiedza fachowa oraz doświadczenie naszych partnerów stanowią gwarancję, że wdrożenie systemu IFS Applications zapewni klientom osiągnięcie maksymalnych korzyści.
Dołączając do sieci partnerów IFS Partner Network, firmy ABS, Informatyka i FinCode zyskają dostęp do wewnętrznych zasobów firmowych IFS, które ułatwią klientom aktualizację systemu IFS Applications do najnowszej wersji, zapewniając szybsze zwiększanie wartości i obniżenie kosztów. Konsultanci wszystkich trzech firm zostaną odpowiednio przeszkoleni i uzyskają certyfikaty IFS Academy, co będzie stanowić potwierdzenie ich kompetencji z zakresu wdrażania systemu IFS Applications i wsparcia technicznego.

Współpraca partnerska, która jest ważnym elementem długoterminowej strategii rozwoju firmy IFS, umożliwia poszerzanie oferty produktów i usług przy jednoczesnym zwiększaniu potencjału sprzedażowego w odniesieniu do różnych segmentów rynkowych. Globalna sieć IFS Partner Network obejmuje ponad 350 firm: producentów oprogramowania, firm technologicznych, resellerów oraz firm świadczących usługi serwisowe.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top