Sauber F1 Team z przyjemnością ogłasza, że firma IFS została jego partnerem (Principal Partner) na sezon 2016 Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA. Firma IFS to globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Pozycję lidera firma IFS zdobyła poprzez dostarczanie przedsiębiorstwom z całego świata oprogramowania, które umożliwia im skuteczne zarządzanie działaniami oraz identyfikowanie trendów i okazji do rozwoju, dzięki czemu firmy te mogą być elastyczne i czerpać korzyści ze zmian. Obsługując ponad milion użytkowników na rynkach docelowych (w tym w sektorze motoryzacyjnym), firma IFS jest uznawana przez przez niezależnych analityków za lidera w branży ze względu na rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz zarządzania obsługą serwisową (ESM).


Logo IFS zostanie umieszczone na płytach końcowych tylnych skrzydeł oraz w górnej części kokpitów obu pojazdów Sauber C35, na kombinezonach i kaskach kierowców, Marcusa Ericssona i Felipe'a Nasra, oraz na strojach innych członków zespołu. Podczas pierwszych zimowych testów w Barcelonie logo IFS będzie widoczne na samochodzie Sauber C34-Ferrari w barwach sezonu 2016.
Z przyjemnością witamy firmę IFS jako partnera zespołu Sauber F1. To dla Formuły 1 czas pełen wyzwań, więc współpraca z silnymi partnerami jest dla nas szczególnie ważna. Razem z firmą IFS kładziemy podwaliny pod nadchodzący sezon oraz tworzymy podstawy do realizacji przyszłych projektów. Ta współpraca jest wyrazem wspólnych wartości obu firm, szczególnie w zakresie wydajności, zaawansowanych technologii oraz zachowania najwyższych standardów jakości, które są podstawą owocnej współpracy partnerskiej. Cieszymy się, że będziemy pracować z firmą IFS. Naszym celem jest zbudowanie długiej i skutecznej współpracy - Monisha Kaltenborn, Team Principal w zespole Sauber F1
Nowe partnerstwo między firmą IFS i zespołem Sauber F1 zostało nawiązane na gruncie solidnych, wspólnych wartości, gdyż obie firmy przykładają dużą wagę do innowacyjności oraz szczególnie cenią sobie skuteczną pracę zespołową. To właśnie te wartości doprowadziły do pomyślnego wprowadzenia na rynek systemu IFS Applications 9 i to nimi żyją nasi pracownicy i partnerzy na co dzień, umożliwiając nam ciągłe wsparcie dla rosnącej bazy klientów na całym świecie dzięki oprogramowaniu i rozwiązaniom IFS. Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z zespołem Sauber F1. Zapowiada się naprawdę ciekawy sezon - Mark Boulton, Chief Marketing Officer w korporacji IFS
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top