Sage X3 otwiera się na niezależnych producentów oprogramowania

sageSage, lider rynku oprogramowania finansowo-księgowego i kadrowo-płacowego dla małych i średnich firm, wprowadził Sage Marketplace — nową platformę dystrybucji dla niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), umożliwiającą udostępnianie dodatków programistycznych do globalnych produktów Sage.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
Sage Marketplace jest witryną prezentującą i umożlwiającą zakup wszystkich aplikacji autorstwa ISV przeznaczonych do użytku z globalnymi produktami Sage. Z platformy mogą korzystać klienci Sage z całego świata, dokonując zakupów bezpośrednio od producenta danej aplikacji czy dodatku.

Szansa dla polskich programistów

Od kwietnia br. niezależni dostawcy oprogramowania będą mogli oferować swoje rozwiązania również w Polsce – wówczas platforma Sage Marketplace zostanie otwarta dla Sage X3, globalnego rozwiązania Sage dostępnego na naszym rynku.
Polscy programiści odnoszą sukcesy na całym świecie. Sage Marketplace da im możliwość zaistnienia na międzynarodowym rynku biznesowym” – powiedział Piotr Ciski, dyrektor zarządzający Polskim oddziałem Sage. Liczymy na to, że nasi partnerzy udostępnią swoje aplikacje, z korzyścią zarówno dla siebie, jak i dla klientów.
Michael De Jongh, wiceprezes ds. globalnego programu dla ISV i programistów w Sage, powiedział:
To dopiero początek Sage Marketplace. Wielu ISV nawiązuje z nami współpracę, aby tworzyć rozszerzenia do online’owych produktów Sage. Dzięki temu klienci będą mieli szansę uzyskać jeszcze większą wartość z naszych globalnych produktów, a zakupione przez nich dodatki programistyczne wzbogacają funkcjonalność podstawowego produktu. ISV mają fantastyczną okazję przyłączenia się do rosnącej społeczności Sage i rozwijania swojej działalności w ramach współpracy z nami.
Na platformie Sage Marketplace już pojawiły się takie dodatki, w tym na przykład obsługa przepływów pieniężnych opracowana przez Fundbox i rozszerzenia do obsługi handlu elektronicznego od Magento i Prestashop.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top