Sage ogłasza partnerstwo z Fairsail

sagePartnerstwo Sage i Fairsail pozwoli średnim przedsiębiorstwom uzyskać dostęp do najnowszej generacji zintegrowanych aplikacji bazujących na strategii priorytetu chmury (cloud-first), aby bezproblemowo zarządzać firmą i ludźmi.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Sage ogłosił istotne pogłębienie swojej współpracy Fairsail, wiodącym dostawcą chmury dla potrzeb środowisk Zarządzania Kapitałem Ludzkim (tzw. chmura HCM), zbudowanej na bazie platformy Salesforce1.

Fairsail zostanie preferowaną platformą chmury HCM, która będzie towarzyszyć rozwiązaniu Sage X3 do zarządzania firmą, przeznaczonemu dla średniej wielkości przedsiębiorstw na całym świecie. Produkty Sage X3 i Fairsail będą współpracowały ze sobą w celu sprawnego zapewnienia firmom lepszych procesów do zarządzania finansami, łańcuchem dostaw, płacami, pracownikami i talentami - a wszystko to w chmurze. Funkcja ta będzie dostępna początkowo dla klientów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a w terminie późniejszym zostanie wdrożona w skali globalnej.

Ponadto Sage wdroży rozwiązanie Fairsail wewnętrznie jako swoje główne, globalne rozwiązanie HCM. Dzięki temu współpracownicy będą mieli dostęp do najnowocześniejszego rozwiązania do zarządzania zasobami ludzkimi, aby poprawić jego postrzeganie przez swoją kadrę.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dalszego rozwoju relacji z Fairsail w ramach naszej stale rosnącej sieci partnerów. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie klientom rozwiązań, które są im niezbędne w celu skutecznego konkurowania i rozwoju w dzisiejszej globalnej, zdygitalizowanej gospodarce. Takie komplementarne, wszechstronne rozwiązanie do zarządzania biznesem, w parze z rozwiązaniami HCM, powoli naszym klientom uzyskać przewagę konkurencyjną - powiedział Alan Laing, wiceprezes na Europę ds. partnerstwa
Cieszymy się, że Sage - wiodący dostawca oprogramowania dla MŚP, wybrał nas na swojego partnera w biznesie. Rozwiązanie Fairsail w zakresie chmury z funkcjami HR szybko przyniesie klientom znaczące korzyści, zapewniając przedsiębiorstwom zwinność i elastyczność” - powiedział Adam Hale, dyrektor generalny Fairsail. „Dzięki tej inwestycji będziemy mogli powiększać sukces naszych klientów, innowacyjność produktów i naszego wspaniałego zespołu na całym świecie.
W ramach wzmocnienia relacji z Fairsail, Sage nabędzie także mniejszościowy pakiet udziałów i zasiądzie w zarządzie. Jest to przejawem poważnego zaangażowania Sage w przyszły sukces partnerstwa i umożliwi Fairsail dalsze inwestowanie w produkt, dotarcie do rynku i do klienta funkcjonalnościami globalnymi.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top