Firma HEITEC nowym klientem UNIT4

Unit4, szybko rozwijający się lider w dziedzinie aplikacji dla firm usługowych, ogłosił dziś, że grupa HEITEC, ekspert ds. automatyzacji przemysłu, wybrała Unit4 jako dostawcę oprogramowania Business World On. W skład tego pakietu wchodzi system ERP, a także narzędzia do HR i zarządzania projektami oraz zakupami.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Dzięki współpracy z Unit4, HEITEC zamierza zmodernizować całą infrastrukturę IT swojej firmy. Business World On, oprogramowanie dostarczane w technologii SaaS nowej generacji, zostało zaprojektowane dla pracowników branży usługowej w celu wsparcia rozwiązań dla przemysłu. HEITEC skorzysta również na wdrożeniu Wandy – cyfrowego asystenta Unit4, który automatyzuje rutynowe operacje i uczy się preferencji użytkownika w taki sposób, aby być bardziej przydatnym i pomagać pracownikom w realizacji ich zadań. To inteligentne i nowoczesne środowisko oprogramowania pomoże HEITEC znacząco poprawić system planowania projektów oraz lepiej zrozumieć zagadnienia towarzyszące fazie wdrażania Buisness World On.

wanda chat Nad Wandą, cyfrowym asystentem Unit4, pracują zespoły R&D w wielu krajach, również w Polsce.
Wanda to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które pozwala użytkownikom na komunikowanie się z systemami biznesowymi przy pomocy języka naturalnego. Inteligentny asystent rozmawia z użytkownikiem, rozpoznaje jego cykl pracy oraz powtarzające się czynności. Automatyzuje rutynowe procesy i stara się przewidzieć, jakie informacje będą potrzebne do wykonania kolejnego zadania.”- mówi Łukasz Wierzchowski, dyrektor ośrodka R&D Unit4 Polska we Wrocławiu. „Idealnym przykładem zastosowania takiego asystenta jest rozliczenie czasu pracy i uzupełnienie grafiku. Na podstawie informacji otrzymanych od pracownika, Wanda, jest w stanie zaproponować, skorygować i rozliczyć dany okres. – dodaje Wierzchowski.
Nowe oprogramowanie od Unit4 ma za zadanie zoptymalizować procesy biznesowe w HEITEC oraz zaoszczędzić czas związany z czynnościami administracyjnymi, co zaowocuje poprawą produktywności i uzyskaniem przewagi nad konkurencją. Jednym z najważniejszych aspektów branych pod uwagę przy doborze dostawcy oprogramowania była łatwość wdrożenia i obsługi systemu.
W HEITEC to pracownik jest w centrum uwagi – mówi Dr. Arnold Herp, prezes HEITEC Innovation. Jako dostawca usług, jesteśmy zdeterminowani dobierać najlepszych pracowników na rynku i chcemy przyciągać młode talenty. Poprzez program Business World On możemy zapewnić naszym pracownikom wysoce zaawansowane środowisko oprogramowania, które znacząco przyczyni się do zwiększenia ich produktywności. Skomplikowane i pojedyncze arkusze kalkulacyjne typu Excel czy Project przejdą do lamusa – dodaje Herp.
Źródło: UNIT4 Polska

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top