Sage przejmuje Fairsail

sagePrzejęcie Fairsail oznacza rozszerzenie portfela produktów Sage o cloudowe rozwiązania do zarządzania pracownikami i kapitałem ludzkim.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 

Sage Group plc, lider rozwiązań kadrowo-płacowych i finansowo-księgowych, sfinalizował przejęcie Fairsail, jednej z najszybciej rozwijających się młodych brytyjskich firm technologicznych. Jej flagowym produktem jest osadzone w chmurze rozwiązanie z zakresu miękkiego HR, oferujące kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania pracownikami. System z powodzeniem funkcjonuje w wielu brytyjskich firmach, w tym także w Sage.
Rozwijając ofertę o produkty Fairsail udostępniamy naszym klientom rozwiązanie umożliwiające integrację szerokiego spektrum działań z obszaru HR - od poszukiwania talentów do analiz kadrowych. W jednym systemie zamykamy rekrutację, zatrudnienie, utrzymanie i rozwój utalentowanych pracowników – mówi dyrektor generalny Sage Stephen Kelly
W ciągu ostatnich trzech lat firma Fairsail zwiększyła przychody z 1 mln do 10 mln GBP (12,5 mln USD), pozyskując w tym okresie ponad 140 000 użytkowników wśród firm z ponad 20 krajów świata.
Ta inwestycja niewątpliwie pomoże nam ugruntować pozycję lidera na rynku rozwiązań HR – podkreśla Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage. Perspektywa komercjalizacji produktów Fairsail w Polsce otwiera przed firmami wyższego segmentu możliwość korzystania z najnowocześniejszego hybrydowego narzędzia do kompleksowej obsługi kwestii pracowniczych. W najbliższym czasie zaproponujemy alternatywne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top