Powstaje grupa "Polska Grupa Użytkowników SAP"

polska grupa uzytkownikow sapSAP SE to światowy lider na rynku dostawców systemów do zarządzania przedsiębiorstwami. W znacznym stopniu na rozwój systemów SAP mają wpływ grupy użytkowników SAP, zarejestrowane jako organizacje non-profit w wielu państwach Ameryki, Azji, Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Polska, jako jeden z nielicznych krajów w Europie, nie posiadała dotąd swojej grupy użytkowników SAP. W czerwcu tego roku została zarejestrowana Polska Grupa Użytkowników SAP, której wizję i cele zostały poparte przez SAP Polska Sp. z o. o.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
Spółka SAP Polska Sp. z o. o. stała się tym samym pierwszym oficjalnym partnerem grupy . W ślad partnera strategicznego poszły firmy: Robert Bosch Sp. z o. o., Grupa KlimaTherm, Stelmet i Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o. o. Rozgłos Grupie przyniosła informacja ze strony SAP SE o rejestracji i dodaniu Polski do oficjalnego katalogu grup użytkowników SAP

Celem grupy jest:
  1. Zbudowanie platformy umożliwiającej nawiązanie kontaktów, wymianę doświadczeń, wiedzy i dobrych praktyk między użytkownikami oraz konsultantami systemów SAP w Polsce.
  2. Stworzenie jednolitego forum i wspólnej reprezentacji użytkowników, klientów i konsultantów SAP w Polsce. Ułatwienie im komunikacji z dostawcą oprogramowania.
  3. Ułatwienie SAP rozwoju oprogramowania zgodnie z potrzebami polskich klientów i użytkowników przez aktywny udział w programach takich jak SAP Influence.
  4. Grupa jest skierowana do wszystkich przyszłych, obecnych i byłych użytkowników oraz konsultantów systemów SAP w Polsce. Grupa jest logicznym rozwinięciem ForumSAP.pl, które porusza tematy bardziej techniczne, jest skierowane do konsultantów i zorientowane na rozwiązywanie konkretnych problemów systemowych.
Wizją grupy jest ogólnopolska unia wszystkich przyszłych, obecnych i byłych użytkowników oraz konsultantów systemów SAP w Polsce, blisko współpracujących ze sobą oraz z SAP Polska i SAP globalnie, realizująca cele grupy.

Członkiem grupy może zostać każdy, kto zarejestruje się na https://sapusers.pl, akceptując tym samym regulamin.

Oficjalna strona polskiej Grupy Użytkowników SAP, umożliwia wymianę doświadczeń pomiędzy końcowymi użytkownikami SAP w firmach w całej Polsce. Poprzez możliwość pisania artykułów na temat praktycznego wykorzystania SAP, pracownicy firm przyczyniają się do wzrostu efektywności obszarów biznesowych firmy, w której pracują. Poza praktycznym wykorzystaniem systemu SAP w przedsiębiorstwie Polska Grupa Użytkowników SAP przyczynia się również do nadążania pracowników za najnowszymi innowacjami dostosowanymi do konkretnych potrzeb biznesowych firm.

12 września 2017 roku w Gdyni odbyła się konferencja SAP Technology Forum, na którym Grupa została zaprezentowana przez głównego założyciela, eksperta SAP Dominika Tylczyńskiego .

Portale ERP-VIEW.PL oraz MAGAZYNIT.PL objęły patronat medialny nad inicjatywą użytkowników. Jest to z pewnością duży krok w kierunku rozwoju systemów SAP, uwzględniającym polskie realia i potrzeby.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top