Gigant z branży logistycznej inwestuje w system Teta Air

teta unit4 businessPolski oddział światowej organizacji Pantos Logistics zakupił system Teta Air – predefiniowane oprogramowanie HR udostępnione w modelu SaaS.

 REKLAMA 
 sente 
 
Pantos Logistics to jedno z największych przedsiębiorstw światowego rynku transportu i logistyki. Firma świadczy kompleksowe usługi dla około 2500 klientów z różnych branż, takich jak elektronika, maszyny, chemikalia, rafinacja ropy naftowej, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia czy moda. Pantos Logistics posiada swoje odziały niemal w każdym kraju na świecie – również w Polsce. Polska filia organizacji właśnie zdecydowała się na zakup innowacyjnego rozwiązania IT autorstwa Unit4 Polska – systemu Teta Air.
W branży logistycznej poprzez efektywność rozumiemy wykonywanie zadań na czas i z najwyższą możliwą starannością. Nasza organizacja ma w tej materii ogromne doświadczenie – istniejemy na rynku od 1977 roku i przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie pozycję sprawdzonej marki w swojej branży. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy skupiali się przede wszystkim na wykonywaniu swoich głównych zadań, poświęcając przy tym jak najmniej czasu na realizowanie obowiązków administracyjnych - dzięki temu odciążymy ich, a przy okazji zwiększymy produktywność organizacji. Nasza rozproszona struktura wymaga pracy na jednolitym rozwiązaniu oraz wspólnych procesach biznesowych w zakresie HR. W zrealizowaniu tego planu pomoże nam system Teta Air od Unit4 Polska. – mówi Anna Maria Kołt z Pantos Logistics Poland.
Pantos Logistics to symbol prężnie działającej i stale rozwijającej się organizacji. Cieszymy się, że tak duża firma z branży logistycznej zdecydowała się usprawnić swoje procesy kadrowe przy pomocy naszego rozwiązania Teta Air. To w pełni funkcjonalny system do obsługi twardego HR, z platformą self service (Teta ME) dostępną online, zarówno dla pracownika jak i dla managera. Dzięki Teta ME, pracownik może złożyć wniosek urlopowy, deklaracje PIT, zweryfikować swoje dane osobowe i docelowo rozliczyć czas pracy. Menedżer ma dostęp do danych dotyczących wniosków pracownika i może je akceptować online. Jesteśmy pewni, że uruchomione w ramach usługi Teta Air funkcjonalności wesprą Pantos Logistics w osiąganiu kolejnych sukcesów biznesowych. – mówi Mateusz Łaba z Unit4 Polska.
Źródło: www.unit4.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top