Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Wsparcie procesów HR przez system Plus Workflow

suncode logoProcesy HR są nieodłącznym elementem funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw. Zapewniają one właściwe gospodarowanie zasobami ludzkimi oraz optymalne ich wykorzystanie w zależności od bieżących i długoterminowych celów wynikających z realizacji strategii przedsiębiorstwa. Technologie informatyczne są szansą na wsparcie procesów HR będących w gestii zarządzających oraz zadań realizowanych przez zatrudnionych w firmie pracowników.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Poznańska firma SUNCODE specjalizuje się w dostarczaniu i wdrażaniu systemów informatycznych pozwalających w szybki i efektywny sposób zarządzać obiegiem dokumentów oraz procesami realizowanymi w przedsiębiorstwach. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w systemie Plus Workflow oraz jego modułach organizują i usprawniają pracę pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze zapewniając jednocześnie kontrolę i transparentność wszystkich wykonywanych działań.

System Plus Workflow gwarantuje synchronizację procesu pozyskiwania nowego pracownika, wspiera śledzenie i ocenę przebiegłego jego pracy i kariery podczas całego okresu zatrudnienia w przedsiębiorstwie.

Pozwala na tworzenie ofert zatrudnienia zarówno dla rekrutacji zewnętrznych jak i wewnętrznych, gromadzenie i oceną nadesłanych oferent pracy, archiwizację między innymi takich dokumentów jak świadectwa pracy, kwestionariusze, zaświadczenia szkoleń, zaświadczenia z przeprowadzenia badań lekarskich, certyfikaty, oświadczenia, wnioski itp. Wszystkie archiwizowane dokumenty są przechowywane w elektronicznych teczkach pracowniczych. Zgodnie z przepisami prawa dokumenty w teczkach są pogrupowane w kategorie ABC i w odpowiedni sposób zabezpieczone Pracownicy uzyskują wgląd do własnej teczki, natomiast działy HR uzyskują dostęp do teczek wszystkich pracowników.

Plus Workflow jest skutecznym systemem wspierającym zarządzanie czasem pracy uwzględniającym urlopy czy delegacje. Pracownicy na bieżąco mają podgląd do przysługujących im dni urlopowych oraz możliwość wnioskowania o nowy urlop korzystając z elektronicznej formy wniosku urlopowego, który trafia do akceptacji przełożonego a następnie do działu kadr.

Za pomocą Modułu Plus Delegacje pracownicy mogą wnioskować również o zaliczkę na delegację krajową czy też zagraniczną. Po odbyciu podróży służbowej system, dzięki wprowadzeniu podstawowych danych, automatycznie rozliczy delegację oraz wyznaczy wartość do wypłaty dla pracownika lub zwrotu niewykorzystanej zaliczki.

Plus Workflow jest również przydatnym narzędziem pozwalającym na planowanie rozwoju zawodowego pracowników. Platforma umożliwia zgłaszanie bieżących potrzeb rozwojowych przez pracowników jak również kierowników poszczególnych działów. Na podstawie tych zgłoszeń planowane są szkolenia i realizowane są szkolenia. W tym miejscu system pozwala również na ewaluację szkoleń z punktu widzenia uczestnika, przełożonego i organizacji.

Platforma Plus Workflow umożliwia skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi na każdym etapie poczynając od zatrudniania nowego pracownika, przez jego kształcenie i efektywne wykorzystanie jego możliwości. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój przedsiębiorstw oraz wynikający z tego faktu wzrost potrzeb funkcjonalnych SUNCODE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i konsekwentnie rozwija platformę o kolejne moduły dla coraz doskonalszego wsparcia procesów HR w przedsiębiorstwach.

Przedsiębiorstwa korzystające z platformy Plus Workflow oraz jej modułów do zarządzania zasobami ludzkimi: - ONNINEN, - ECOL-UNICON, - COGNOR GROUP, - GRANIOU ATEM, - OUTSOUURCING24, - STRAUSS CAFE POLAND, - LEROY MERLIN, - ENSTO.

Źródło: www.suncode.pl
loading...
loading...
loading...

Co to jest ten "zwinny zakres"?

Co to jest ten "zwinny zakres"? Odpowiada Stanisław Drosio w 8 odsłonie cyklu "Zwinna Środa".

Strefa Eksperta BPSC: Zwinna środa #7

Staszek Drosio, Dyrektor Pionu ds. Wdrożeń i Utrzymania Oprogramowania w BPSC, w 7 odcinku cyklu a...

Grupa Bury z systemem ERP Microsoft Dynamics

Branża automotive bardzo wysoko stawia poprzeczkę swoim partnerom. Grupę Bury – dynamicznie...

Microsoft Dynamics CRM w Kasie Stefczyka

Obecnie bardzo trudno wyróżnić się na rynku wyłącznie produktami finansowymi, które co do zasady...

SENTE - systemy, które wspierają biznes

Eksperci z Sente wierzą, że tylko te projekty, który stawiają na pierwszym miejscu efektywność i...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner