Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

System SAP HCM obsługuje podróże służbowe pracowników Volkswagen Motor Polska

Firma GAVDI Polska S.A. wdrożyła rozwiązanie do zarządzania podróżami służbowymi w Volkswagen Motor Polska. Dzięki dedykowanemu modułowi SAP HCM tysiąc dwustu pracowników polkowickiego producenta silników wysokoprężnych może wnioskować o podróże służbowe i rozliczać je w sposób elektroniczny.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Zarządzanie podróżami służbowymi pracowników Volkswagen Motor Polska odbywało się dotychczas w tradycyjny sposób, tj. z wykorzystaniem papierowych dokumentów, co wymagało dodatkowego zaangażowania pracowników działu personalnego. Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu elektroniczny wniosek złożony w systemie przez pracownika trafia bezpośrednio do przełożonego zgodnie z wcześniej założoną ścieżką akceptacji. Następnie, po zatwierdzeniu wniosku przez kierownika pracownik otrzymuje maila z informacją o jego decyzji, a w przypadku odrzucenia wniosku, także jej uzasadnienie.
Dzięki elektronizacji całego procesu wszystkie związane z nim czynności odbywają się bezpośrednio na linii pracownik – menedżer, odciążając przy tym dział personalny. To znaczące usprawnienie, które pozwala zaoszczędzić czas do tej pory poświęcany na generowanie papierowych dokumentów, ich dostarczanie i zatwierdzanie w sposób tradycyjny – mówi Małgorzata Iglicka, Specjalista ds. personalnych w Volkswagen Motor Polska.
Rozwiązanie pozwoliło także usprawnić proces rozliczania delegacji. Po powrocie z podróży służbowej pracownik ma możliwość wygenerowania podsumowania kosztów bezpośrednio w systemie, a następnie elektronicznego przesłania go do przełożonego. Po zaakceptowaniu go przez kierownika, dział kadr wykonuje rozliczenie, a jednostka odpowiedzialna za finanse otrzymuje dane gotowe do zaksięgowania.

Źródło: Gavdi
loading...
loading...
loading...

Polskie zakłady produkcyjne utknęły w...

Dzięki technologiom przemysłu 4.0 efektywność fabryk rośnie kilkukrotnie szybciej niż w latach 90....

Przemysł 4.0 w praktyce - Predictive...

Poranek w firmie bez kawy? Awaria ekspresu do kawy może przynieść wymierne straty w...

Cyfryzacja na „mur beton” – system...

O systemach wykorzystywanych przez Warbud SA i Warbud - BETON Sp z o.o. do budowania kultury...

Przemysł 4.0 w praktyce w KLAUS...

Przemysł 4.0 stał się już namacalną rzeczywistością w firmie KLAUS Multiparking. Wydajna produkcja...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner