Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

System SAP HCM obsługuje podróże służbowe pracowników Volkswagen Motor Polska

Firma GAVDI Polska S.A. wdrożyła rozwiązanie do zarządzania podróżami służbowymi w Volkswagen Motor Polska. Dzięki dedykowanemu modułowi SAP HCM tysiąc dwustu pracowników polkowickiego producenta silników wysokoprężnych może wnioskować o podróże służbowe i rozliczać je w sposób elektroniczny.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Zarządzanie podróżami służbowymi pracowników Volkswagen Motor Polska odbywało się dotychczas w tradycyjny sposób, tj. z wykorzystaniem papierowych dokumentów, co wymagało dodatkowego zaangażowania pracowników działu personalnego. Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu elektroniczny wniosek złożony w systemie przez pracownika trafia bezpośrednio do przełożonego zgodnie z wcześniej założoną ścieżką akceptacji. Następnie, po zatwierdzeniu wniosku przez kierownika pracownik otrzymuje maila z informacją o jego decyzji, a w przypadku odrzucenia wniosku, także jej uzasadnienie.
Dzięki elektronizacji całego procesu wszystkie związane z nim czynności odbywają się bezpośrednio na linii pracownik – menedżer, odciążając przy tym dział personalny. To znaczące usprawnienie, które pozwala zaoszczędzić czas do tej pory poświęcany na generowanie papierowych dokumentów, ich dostarczanie i zatwierdzanie w sposób tradycyjny – mówi Małgorzata Iglicka, Specjalista ds. personalnych w Volkswagen Motor Polska.
Rozwiązanie pozwoliło także usprawnić proces rozliczania delegacji. Po powrocie z podróży służbowej pracownik ma możliwość wygenerowania podsumowania kosztów bezpośrednio w systemie, a następnie elektronicznego przesłania go do przełożonego. Po zaakceptowaniu go przez kierownika, dział kadr wykonuje rozliczenie, a jednostka odpowiedzialna za finanse otrzymuje dane gotowe do zaksięgowania.

Źródło: Gavdi
loading...
loading...
loading...

Comarch ERP Optima w Lechu Poznań

KKS Lech Poznań to wielokrotny Mistrz Polski w piłce nożnej, który sukcesy odnosi również na niwie...

ERP a idea Industry 4.0

Jaka jest rola systemów ERP w kontekście realizacji idei Przemysłu 4.0? Na ratunek Przemysław...

Soligarno z systemem ERP SAP Business One

Firma Soligarno wybrała system ERP SAP Business One.

Hermes SQL ERP w firmie Elpigaz

Elpigaz, firma specjalizująca się w produkcji gazowych układów zasilania, zbiorników LPG i...

Trzy filary cyfryzacji produkcji

Myśląc o aktualnych trendach w sektorze produkcji jednym tchem można wymienić koncepcję Przemysłu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner