Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...
enova365 490x120


Hochland wdraża mySAP HR wspólnie z BCC

SAP HRProducent serów Hochland wspólnie z BCC rozpoczął wdrożenie SAP w obszarze zarządzania kadrami i płacami. Projektem zostanie objętych około 900 pracowników 3 zakładów produkcyjnych w Polsce.


Czytaj więcej...

mySAP HR w Securitas Polska

SAP HRFirmy LST i SAP Polska poinformowały o pomyślnym zakończeniu wdrożenia rozwiązania mySAP All-in-One HReady® - prekonfikurowanego rozwiązania do zarządzania kadrami mySAP HR w polskim oddziale firmy Securitas. Securitas AB jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony osób i mienia. Rozwiązanie  HReady obejmuje swoim zasięgiem zarządzanie ponad 3 tys. pracownikami firmy w Polsce. System SAP wykorzystywany jest w obszarach zarządzania kadrami, zarządzania czasem pracy, rozliczania płac, rekrutacji i zarządzania szkoleniami. Projekt w niespełna rok czasu zrealizowała firma LST, Partner Ekspert SAP w zakresie mySAP HR.

Czytaj więcej...

DST wdraża Baan HR w Mittal Steel

DST ERPKoncern Mittal Steel Poland, spółka należąca do koncernu Mittal Steel Company NV., największego globalnego producenta stali na świecie, zakupiła licencje oprogramowania Baan HR.


Czytaj więcej...

Firma ATW SA wdrożyła system Baan HR

 Spółka ATW S.A. powstała w 1996 r.  w wyniku restrukturyzacji fabryki przyczep i naczep "ZASŁAW".  Nowoczesne produkty firmy kierowane są w ponad 90% na eksport, do Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych oraz  Australii i na Daleki Wschód.

Czytaj więcej...

Inter Partner nowym klientem TETY

TETA ERPInter Partner Assistance Polska to już trzecia firma w tym roku, która zdecydowała się na wdrożenie systemu TETA Personel, autorstwa wrocławskiej spółki informatycznej TETA. Zakończenie prac planowane jest na czerwiec 2006 r.

Czytaj więcej...

Randstad wykorzysta mySAP Business Suite w outsourcingu obsługi kadrowej i w działalności operacyjnej

SAP ERPFirmy Randstad i SAP Polska poinformowały o umowie na dostawę licencji i wdrożenie rozwiązania mySAP Business Suite w Randstad. Oprogramowanie SAP znajdzie zastosowanie we wsparciu zintegrowanego zarządzania firmą oraz obsłudze kadrowo-płacowej pracowników i klientów Randstad. Randstad Holding jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu i usług HR. Zajmuje czwarte miejsce na światowym rynku agencji pracy tymczasowej. W Polsce Randstad działa poprzez sieć wyspecjalizowanych jednostek biznesowych na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...

Matrix.pl poszerza kompetencje o aplikacje Oracle HRMS

Matrix.pl ERPMatrix.pl, dostawca rozwiązań informatycznych dla korporacji, poszerzył kompetencje z obszaru systemów ERP o aplikacje Oracle HRMS do zarządzania personelem. Matrix.pl współpracuje z Oracle w zakresie technologii informatycznych od wielu lat, zaś jako partner aplikacyjny od 2005 roku – wtedy to obie firmy podpisały umowę, na mocy której Matrix.pl rozpoczął wdrażanie systemów Oracle ERP oraz technologii Business Intelligence tej firmy. Obecnie konsultanci Matrix.pl oraz Oracle Polska prowadzą wdrożenie dla korporacji z branży farmaceutycznej obejmujące moduły Oracle HRMS; firmy zapewnią wspólnie również asystę techniczną oraz szkolenia dla osób zarządzających oprogramowaniem.

Czytaj więcej...

Południowy Koncern Energetyczny SA wykorzysta mySAP HR do zarządzania kadrami

SAP ERPFirmy SAP Polska  i Siemens  Sp. z o.o. poinformowały o umowie na dostawę licencji i wdrożenie rozwiązania mySAP HR (mySAP ERP Human Capital Management) w Południowym Koncernie Energetycznym SA. PKE SA jest jedną z największych firm energetycznych w Polsce, produkującą ponad 17% krajowej energii. Rozwiązanie mySAP HR ujednolici standardy zarządzania kadrami i płacami w Centrum Zarządzania oraz wszystkich elektrowniach i elektrociepłowniach koncernu.

Czytaj więcej...

SAP Enterprise Portal w PTC: mniej papieru w obiegu dokumentów

SAP ERPPolska Telefonia Cyfrowa (PTC), operator sieci telefonii komórkowych Era i Heyah, ogranicza obieg dokumentów papierowych. Pracownicy otrzymali dostęp do danych o swoim wynagrodzeniu w firmowym portalu.

Czytaj więcej...

ADP®GlobalViewSM HR BPO na rozwiązaniach SAP

ADP Employer ServicesADP Employer Services, wiodący światowy dostawca usług outsourcingowych w zakresie rozliczania listy płac i świadczeń dodatkowych (HR Payroll and Benefit), oraz firma SAP AG poinformowali dzisiaj o wyborze GlobalViewSM przez 32 spółki w 24 krajach jako platformy systemu BPO do obsługi 190 tys. pracowników.

Czytaj więcej...

BCC współpartnerem Grupy Emax we wdrożeniu rozwiązań mySAP HR

BCC Wdrożenia SAPWiodący integrator rozwiązań teleinformatycznych i automatyki rozpoczął wdrożenie rozwiązań mySAP HR, wspomagających zarządzanie kapitałem ludzkim. Wspierane przez BCC wdrożenie obejmuje trzy spółki: poznański Emax SA, wrocławski Winuel SA oraz zielonogórski Max Elektronik SA.

Czytaj więcej...

SAP zwiększył udział w rynku systemów zarządzania kadrami do ponad 44%

SAP Polska systemy ERP, CRM, HR, Biusiness IntelligenceWedług najnowszego raportu firmy IDC Poland „The HRM/Payroll Software Market in Poland, 2004” wzmocniła swoją pozycję na polskim rynku zaawansowanych rozwiązań do zarządzania kadrami, zwiększając udział wartościowy w tym rynku do 44,1% w roku 2004 z 31,3% w roku 2003. Pod względem wartości sprzedanych rozwiązań oraz ilości pracowników, których dane są przetwarzane w systemach SAP, firma ma znaczącą przewagę nad konkurencyjnymi dostawcami. Niniejsza informacja została opublikowana podczas IV Zlotu Użytkowników Rozwiązań SAP HR, który odbywa się w dn. 29-30 września w Jachrance k/Warszawy.

Czytaj więcej...

 e-Learning na SAP w BPH - szkolenia na dużą skalę

SAP Polska zakończył największe w kraju wdrożenie rozwiązań e-learningowych SAP (SAP Learning Solutions). Już ponad 14 tys. uczestników wzięło udział w szkoleniach elektronicznych Banku BPH. Po roku prac pilotażowych wszyscy pracownicy Banku mają bezpośrednio ze swoich komputerów dogodny dostęp do szkoleń. Wdrożenie SAP Learning Solution  - rozwiązania do zarządzania szkoleniami, w tym e-learningiem, jest największym przeprowadzonym w Polsce.


Czytaj więcej...

KOMA e-HR w EGIS Polska

Koma S.A. podpisała z firmą EGIS Polska umowę na wdrożenie autorskiego systemu KOMA e-HR. EGIS Polska reprezentuje węgierski koncern farmaceutyczny EGIS Pharmaceuticals Ltd. wchodzący w skład Grupy Badawczej Servier. System KOMA e-HR obsługiwał będzie 260 pracowników.

Czytaj więcej...

Gavdi wdroży kadry i płace w Tauron Polska Energia

Spółka Tauron Polska Energia podpisała kontrakt na realizację projektu implementacji systemu ERP SAP. Wdrożenie przeprowadzi firma SI-Consulting S.A. we współpracy z GAVDI Polska S.A. Zgodnie z harmonogramem start produktywny systemu planowany jest na 1 lipca b.r.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Platforma Dystrybucyjna EDU-książka Sp. z...

Przykładem przedsiębiorstwa, które od lat pracuje na systemie SAP Business One jest Platforma...

SAGE rośnie w Polsce szybciej niż rynek

Sage notuje w Polsce rekordowo wysokie wyniki. Polski oddział spółki uzyskał w roku fiskalnym 2017...

Zaawansowana analityka napędza rozwój...

Firmy coraz powszechniej korzystają z analizy danych i rozwiązań klasy big data, aby prześcignąć...

Grupa Lubawa rozwija się z Impulsem EVO

Grupa Kapitałowa Lubawa to koncern produkcyjno-usługowy, którego główną osią działalności jest...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner