Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Parametric Exchange dla Siemens NX CAD

GEOMAGICNa stronach internetowych Geomagic Labs website można już pobrać i ocenić funkcjonalność najnowszej wersji Parametric Exchange, który umożliwia tworzenie własnych modeli CAD w środowisku Siemens NX wprost z oprogramowania Geomagic Studio. Geomatic Labs to portal społecznościowy, który pozwala na szybki dostęp do nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz koncepcji produktów przed ich wprowadzeniem na rynek w oprogramowaniu 3D Geomagic.

Czytaj więcej...

Luksus oparty na NX PLM Software

SIEMENS - PLM, zarządzanie cyklem życia produktuSiemens PLM Software, jednostka biznesowa Siemens Industry Automation Division oraz światowy lider w dziedzinie oprogramowania i usług zarządzania cyklem życia produktu (PLM) poinformowała właśnie, że firma Oy Nautor Ab, konstruktor słynnych na całym świecie jachtów Swan wybrała oprogramowanie Teamcenter na korporacyjne rozwiązanie PLM i po pełnej implementacji oprogramowania zakupi licencję na 60 stanowisk.

Czytaj więcej...

W kierunku zintegrowanych rozwiązań dla narzędziowni

SIEMENS - PLMKonferencja dla narzędziowni, zorganizowana 5 listopada w Hotelu Qubus w Katowicach przez Siemens, Siemens PLM Software oraz Siemens IT Solutions and Services była poświęcona nowym narzędziom ułatwiającym integrację działań przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

SIEMENS PLM SOFTWARE WYPUSZCZA NX 7.0 Z „HD3D

Siemens PLM Software, jednostka biznesowa Siemens Industry Automation Division oraz światowy lider w dziedzinie oprogramowania i usług zarządzania cyklem życia produktu (PLM) ogłosiła dostępność najnowszej wersji aplikacji NX™ , flagowego rozwiązania firmy służącego do cyfrowego rozwoju produktu. Wraz z NX 7.0 Siemens wprowadza na rynek HD3D, otwarte, intuicyjne środowisko, które pozwoli zespołom ds. rozwoju produktu docenić wartość informacji pochodzących z systemu PLM i znacząco ułatwi podejmowanie kompetentnych i skutecznych decyzji.

Czytaj więcej...

Siemens PLM Software prezentuje NX dla MAC OS X

Siemens PLM Software, jednostka biznesowa Siemens Industry Automation Division oraz wiodący dostawca oprogramowania i usług zarządzania cyklem życia produktu (PLM) na świecie, właśnie poinformowała, że jest już powszechnie dostępna aplikacja NX™ software z obsługą bezpośrednią dla systemu Mac OS X dla 64-bitowych komputerów Macintosh opartych na technologii procesorów firmy Intel. Oprogramowanie NX, flagowy produkt Siemens PLM Software, służące do w pełni komputerowo wspomaganego projektowania i produkcji (CAD/CAM) teraz obsługuje również środowisko operacyjne Mac.

Czytaj więcej...

Cobra Automotive Technologies wybiera Siemens  Software

 Firma Siemens PLM Software, poinformowała właśnie, że Cobra Automotive Technologies S.p.A. wybrała Teamcenter®, oprogramowanie Siemens PLM Software do zarządzania cyklem życia produktu, wspierające rozwój produktu i procesy inżynieryjne.

Czytaj więcej...

Nowa inicjatywa dla MSP Siemens PLM Software

 Firma Siemens PLM Software, wiodący dostawca oprogramowania i usług zarządzania cyklem życia produktu (PLM) na świecie, poinformowała właśnie o nowej inicjatywie i centrum zasobów online, które mają na celu pokazanie małym przedsiębiorstwom produkcyjnym, w jaki sposób wdrożenie strategii PLM może pomóc w skutecznym reagowaniu na potrzeby klientów.

Czytaj więcej...

Wysokie oceny dla rozwiązania Lawson Fashion PLM

 Firma Lawson Software poinformowała o uzyskaniu przez rozwiązanie Lawson Fashion PLM (z ang. Product Lifecycle Management, zarządzanie cyklem życia produktu) najwyższych ocen w dwóch kategoriach. Testy porównawcze przeprowadzane były przez niezależny serwis internetowy WhichPLM.com, stworzony przez specjalistów ds. zarządzania cyklem życia produktów, aby pomóc przedsiębiorstwom w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania PLM.

Czytaj więcej...

Siemens PLM Software w Stomecie

 Firma Stomet zajmuje się projektowaniem elementów linii produkcyjnych: ciągów technologicznych, krajarek, robotów walcarkowych, odwijaków i nawijaków taśm, transporterów stabilizujących i innych specjalistycznych urządzeń. Biuro konstrukcyjne projektuje wykrojniki np. do uszczelek samochodowych z wkładką pełną stalową. Firma zajmuje się także produkcją oprzyrządowania do badań wytrzymałościowych elementów gumowo-metalowych i innych produktów, szczególnie tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.

Czytaj więcej...

Lawson Fashion PLM w firmie Gini and Jony

 Firma Lawson Software poinformowała, że Gini and Jony, czołowy indyjski producent odzieży dziecięcej, spodziewa się rozwoju przedsiębiorstwa m.in. w związku z wdrożeniem oprogramowania Lawson Fashion PLM, rozwiązania do zarządzania cyklem opracowywania produktów (z ang. product lifecycle management).

Czytaj więcej...

Apriso integruje system FlexNet z PLM

Krótszy cykl rozwoju, wyższa jakość produkcji i wreszcie uzyskiwanie szybszych metryk czasu potrzebnego do rozpoczęcia produkcji i wprowadzenia produktu na rynek – to kilka najnowszych korzyści, jakie daje zintegrowany z PLM system FlexNet (klasy MES) do harmonogramowania i zarządzania produkcją.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Co to jest ten "zwinny zakres"?

Co to jest ten "zwinny zakres"? Odpowiada Stanisław Drosio w 8 odsłonie cyklu "Zwinna Środa".

Strefa Eksperta BPSC: Zwinna środa #7

Staszek Drosio, Dyrektor Pionu ds. Wdrożeń i Utrzymania Oprogramowania w BPSC, w 7 odcinku cyklu a...

Grupa Bury z systemem ERP Microsoft Dynamics

Branża automotive bardzo wysoko stawia poprzeczkę swoim partnerom. Grupę Bury – dynamicznie...

Microsoft Dynamics CRM w Kasie Stefczyka

Obecnie bardzo trudno wyróżnić się na rynku wyłącznie produktami finansowymi, które co do zasady...

SENTE - systemy, które wspierają biznes

Eksperci z Sente wierzą, że tylko te projekty, który stawiają na pierwszym miejscu efektywność i...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner