Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

Desay SV Automotive Electronics wybiera Siemens PLM

Huizhou Desay SV Automotive Electronics Co., Ltd. (Desay SV), wiodąca chińska firma, specjalizująca się w dostarczaniu światowej klasy produktów elektroniki samochodowej, wybrała Siemens jako partnera strategicznego w zakresie oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM).


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Jako istotne kryterium przy podejmowaniu decyzji Desay SV podkreśliła unikalną funkcjonalność wszechstronnej oferty programowej firmy Siemens, umożliwiającą unifikację wszystkich aspektów rozwoju produktu. Partnerstwo to jest również ważnym krokiem w przygotowaniach spółki do tzw. czwartej rewolucji przemysłowej, znanej powszechnie jako Industrie 4.0. Poprzez wdrożenie kompletnego rozwiązania programowego PLM firmy Siemens, przeznaczonego dla przemysłu motoryzacyjnego, w celu rozwoju swoich produktów elektroniki samochodowej, Desay SV spodziewa się wzrostu jakości produktów, skrócenia czasu wprowadzenia produktów na rynek, zmniejszenia kosztów i zwiększenia swojej przewagi konkurencyjnej. Obie strony będą także współpracować w obszarze rozwoju cyfrowej produkcji.
Siemens to jeden z pionierów wizji i strategii Industrie 4.0”, powiedział Chen Chunlin, Prezes Desay SV. „Firma oferuje bogate doświadczenie i zaawansowane technologie dla inteligentnej produkcji cyfrowej, które pozwolą nam wdrożyć zunifikowane rozwiązanie do zarządzania projektami, modelowania 3D, współpracy, produkcji oraz zapewnienia jakości. Pracownicy Siemens rozumieją charakter naszej branży - to, gdzie obecnie jesteśmy i gdzie musimy dojść - i są w stanie zaspokoić nasze potrzeby związane z obszarem rozwoju produktu. Korzystając z tej współpracy, planujemy stopniowo kierować się ku naszemu celowi, jakim jest przekształcenie spółki w przedsiębiorstwo cyfrowe i pełne przyjęcie Industrie 4.0 w naszym modelu biznesowym.
Jako wiodący globalny dostawca oprogramowania, systemów i usług PLM oraz MOM (zarządzania działalnością produkcyjną), Siemens oferuje pakiet Digital Enterprise Software Suite, który stanowi fundament dla budowy cyfrowego przedsiębiorstwa. Pakiet ten wykracza poza wymagania Industrie 4.0, tworząc „cyfrowego bliźniaka”, który dokładnie modeluje fizyczne i wydajnościowe cechy produktu przez cały proces innowacji, począwszy od pomysłu, poprzez realizację, aż po utylizację.

Po przeprowadzeniu intensywnych analiz oraz starannym rozważeniu wszystkich aspektów, firma Desay SV uznała, że to właśnie Siemens jest w stanie dostarczyć technologię umożliwiającą dojście w przyszłości do Industrie 4.0. Kierownictwo Desay SV uznało, że rozwiązania dostarczane przez Siemens znacznie poprawią wydajność spółki oraz jakość jej produktów, skrócą czas wprowadzenia produktów na rynek oraz zapewnią redukcję kosztów generowanych przez procesy produkcyjne.

Wcześniejsze doświadczenia i kompetencje firmy Siemens w obszarze produkcji i przemysłu motoryzacyjnego upewniły kierownictwo Desay SV co do trafności podjętej decyzji. Siemens kontynuuje realizację misji dostarczania rozwiązań w oparciu o branżowe potrzeby klientów. Dostawcom elektroniki samochodowej Siemens oferuje rozwiązania i technologie umożliwiające realizację innowacji opartych na modelach, pomagając klientom w sprostaniu wyzwaniom i wymaganiom tego szybko zmieniającego się rynku.

Mająca siedzibę w chińskim mieście Huizhou, spółka Desay SV otworzyła placówki badawczo-rozwojowe oraz biura również w Nanjing, Shenzhen, Singapurze, Europie i Japonii. Firma dostarcza swoje produkty do ponad 60 producentów samochodów na całym świecie i otrzymała wyróżnienie jako najlepszy dostawca, dzięki zaawansowanemu działowi R&D oraz doskonałej jakości usług świadczonych na przestrzeni lat.
Gwałtownie rozwijający się rynek o błyskawicznie zmieniających się wymaganiach wymusza na dostawcach elektroniki samochodowej optymalizację i reorganizację swoich procesów i systemów”, powiedział Leo Liang, wiceprezes i dyrektor zarządzający na Chiny w Siemens PLM Software. „Mamy zaszczyt rozpocząć współpracę z Desay SV w celu wspólnego sprostania coraz trudniejszym wyzwaniom biznesowym i osiągnięcia rewolucyjnego celu w postaci cyfrowej produkcji oraz Industrie 4.0. Dzięki ścisłej współpracy, ustalimy punkt odniesienia dla cyfrowej produkcji w przemyśle elektroniki samochodowej.
Źródło: Siemens PLM
loading...
loading...
loading...

Co to jest ten "zwinny zakres"?

Co to jest ten "zwinny zakres"? Odpowiada Stanisław Drosio w 8 odsłonie cyklu "Zwinna Środa".

Strefa Eksperta BPSC: Zwinna środa #7

Staszek Drosio, Dyrektor Pionu ds. Wdrożeń i Utrzymania Oprogramowania w BPSC, w 7 odcinku cyklu a...

Grupa Bury z systemem ERP Microsoft Dynamics

Branża automotive bardzo wysoko stawia poprzeczkę swoim partnerom. Grupę Bury – dynamicznie...

Microsoft Dynamics CRM w Kasie Stefczyka

Obecnie bardzo trudno wyróżnić się na rynku wyłącznie produktami finansowymi, które co do zasady...

SENTE - systemy, które wspierają biznes

Eksperci z Sente wierzą, że tylko te projekty, który stawiają na pierwszym miejscu efektywność i...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner