Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...

CONTROLLING I ZARZĄDZANIE

CiZ logoMagazyn „Controlling i Zarządzanie” to fachowe czasopismo o zasięgu ogólnopolskim, kierowane do profesjonalistów rachunkowości zarządczej, controllingu, analizy finansowej i sprawozdawczości zewnętrznej. Czytają go przede wszystkim: członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy finansowi, główni księgowi, analitycy finansowi, controllerzy finansowi, doradcy biznesowi i konsultanci z firm doradczych.
 MPM Productivity Management Sp. z o.o

 

MPM Productivity Management Sp. z o.oOd 1998 roku specjalizujemy się w dostarczaniu i rozwijaniu kompetencji w obszarze zarządzania logistyką, zwłaszcza logistyką przedsiębiorstwa produkcyjnego. Przekazujemy wiedzę z dziedziny zarządzania operacyjnego, zgodną ze standardem APICS jak i programów autorskich naszych konsultantów. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Oferujemy szkolenia z obszaru zarządzania produkcją i logistyką, w procesie tworzenia wartości dodanej. Od grudnia 2008 jesteśmy oficjalnym reprezentantem APICS jako Authorized Educational Provider, pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Firma TOT.NET jest dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych wspierających produkcję, logistykę i jakość. W ofercie TOT.NET znajdują się dwa, autorskie systemy przygotowane w nowoczesnej technologii Microsoft.NET. Pierwszym z nich jest oprogramowanie ProTrace pozwalające na automatyczną identyfikację i ewidencję procesów produkcyjnych i logistycznych. Drugim – system obiegu różnych typów dokumentów, zadań i zleceń o nazwie Ordino. TOT.NET współpracuje z portalem www.erp-view.pl prezentując liczne artykuły konsultantów firmy, wskazujące możliwości oraz kierunki usprawnień przedsiębiorstw w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej na www.totnet.com.plNowy Przemysł

NOWY PRZEMYSŁ opisuje najnowsze światowe trendy w zarządzaniu firmami przemysłowymi, poświęca wiele uwagi nowym rozwiązaniom technologicznym, ale opisuje także społeczne aspekty strukturalnych przemian w gospodarce.  W Miesięczniku znajdują swoje żywe odbicie kluczowe problemy i wyzwania stojące przed działającymi w Polsce przedsiębiorstwami: restrukturyzacja, europejska konkurencyjność, inwestycje, innowacyjność. Tematyka wielu publikacji skupia się na tendencjach rozwojowych wiodących branż przemysłu, na relacjach między państwem i biznesem. Wiele uwagi poświęcamy marketingowi, jakości i finansom w przedsiębiorstwach przemysłowych. Stałym elementem każdego wydania "Nowego Przemysłu" jest raport poświęcony co miesiąc innej z branż. Raporty branżowe to pogłębione analizy pozwalające fachowcom wzbogacić i uporządkować wiedzę o aktualnym stanie branży, a osobom spoza sektora zrozumieć zmiany zachodzące w polskim przemyśle. Co miesiąc w ramach tzw. "Obserwatorium Gospodarczego" dogłębnej analizie poddawany jest nowy problem lub ciekawe zjawisko ściśle związane z kondycją polskiej gospodarki.

Kontakt: http://www.wnp.pl/info.html?mode=kontakty
Więcej na: www.wnp.plloading...
loading...
loading...

Sage otwiera w Polsce swoje centrum...

Dobra kondycja polskiego rynku IT przekłada się na rosnące zainteresowanie firm z tego segmentu....

System ERP enova365 w Oxyline

Sprawna obsługa sprzedaży, produkcji, zaopatrzenia i magazynu dzięki systemowi enova365. Dostęp do...

Oracle i Integrated Solutions (IS) łączą...

Blisko połowa dużych firm chce skorzystać z usług w chmurze obliczeniowej – wynika z danych IDC....

Polska skraca cyfryzacyjny dystans do...

Choć w Europie Zachodniej firmy szybciej niż w Polsce przenoszą swoje dane do chmury, to...

Cała produkcja z Impuls EVO

O zarządzaniu produkcją z systemem ERP Impuls Evo opowiada Przemysław Kędzierski.

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2