Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

CONTROLLING I ZARZĄDZANIE

CiZ logoMagazyn „Controlling i Zarządzanie” to fachowe czasopismo o zasięgu ogólnopolskim, kierowane do profesjonalistów rachunkowości zarządczej, controllingu, analizy finansowej i sprawozdawczości zewnętrznej. Czytają go przede wszystkim: członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy finansowi, główni księgowi, analitycy finansowi, controllerzy finansowi, doradcy biznesowi i konsultanci z firm doradczych.
 MPM Productivity Management Sp. z o.o

 

MPM Productivity Management Sp. z o.oOd 1998 roku specjalizujemy się w dostarczaniu i rozwijaniu kompetencji w obszarze zarządzania logistyką, zwłaszcza logistyką przedsiębiorstwa produkcyjnego. Przekazujemy wiedzę z dziedziny zarządzania operacyjnego, zgodną ze standardem APICS jak i programów autorskich naszych konsultantów. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Oferujemy szkolenia z obszaru zarządzania produkcją i logistyką, w procesie tworzenia wartości dodanej. Od grudnia 2008 jesteśmy oficjalnym reprezentantem APICS jako Authorized Educational Provider, pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Firma TOT.NET jest dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych wspierających produkcję, logistykę i jakość. W ofercie TOT.NET znajdują się dwa, autorskie systemy przygotowane w nowoczesnej technologii Microsoft.NET. Pierwszym z nich jest oprogramowanie ProTrace pozwalające na automatyczną identyfikację i ewidencję procesów produkcyjnych i logistycznych. Drugim – system obiegu różnych typów dokumentów, zadań i zleceń o nazwie Ordino. TOT.NET współpracuje z portalem www.erp-view.pl prezentując liczne artykuły konsultantów firmy, wskazujące możliwości oraz kierunki usprawnień przedsiębiorstw w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej na www.totnet.com.plNowy Przemysł

NOWY PRZEMYSŁ opisuje najnowsze światowe trendy w zarządzaniu firmami przemysłowymi, poświęca wiele uwagi nowym rozwiązaniom technologicznym, ale opisuje także społeczne aspekty strukturalnych przemian w gospodarce.  W Miesięczniku znajdują swoje żywe odbicie kluczowe problemy i wyzwania stojące przed działającymi w Polsce przedsiębiorstwami: restrukturyzacja, europejska konkurencyjność, inwestycje, innowacyjność. Tematyka wielu publikacji skupia się na tendencjach rozwojowych wiodących branż przemysłu, na relacjach między państwem i biznesem. Wiele uwagi poświęcamy marketingowi, jakości i finansom w przedsiębiorstwach przemysłowych. Stałym elementem każdego wydania "Nowego Przemysłu" jest raport poświęcony co miesiąc innej z branż. Raporty branżowe to pogłębione analizy pozwalające fachowcom wzbogacić i uporządkować wiedzę o aktualnym stanie branży, a osobom spoza sektora zrozumieć zmiany zachodzące w polskim przemyśle. Co miesiąc w ramach tzw. "Obserwatorium Gospodarczego" dogłębnej analizie poddawany jest nowy problem lub ciekawe zjawisko ściśle związane z kondycją polskiej gospodarki.

Kontakt: http://www.wnp.pl/info.html?mode=kontakty
Więcej na: www.wnp.plloading...
loading...
loading...

MES, czy ERP?

Kilka przemyśleń Przemysława Kędzierskiego - Product Ownera obszaru Produkcja firmy BPSC- na temat...

Co czwarta instytucja finansowa w Europie...

Już 1 na 4 instytucje z sektora finansowego odnotowała incydenty naruszenia cyberbezpieczeństwa –...

Bez innowacji firmy nie maja szans na...

Cyfrowa transformacja może przynieść europejskiej gospodarce wzrost PKB o co najmniej 2,1 proc.

Rośnie popularność systemów informatycznych...

Systemy informatyczne, które wspomagają zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, to część cyfrowej...

Nowe technologie zmieniają branżę zakupową

Usprawnienie procesów zakupowych pozwala firmie zaoszczędzić kilkanaście procent kosztów. Dlatego...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner