Programista Java

Kontakt (22) 812 58 98
Firma: Simple S.A.
Miasto: Lublin
Zatrudnienie: dowolna

Opis

Twój zakres obowiązków
  • Prace programistyczne związane z rozwojem oraz utrzymaniem systemu EDU
  • Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania

Nasze wymagania
  • Znajomość języka Java 8
  • Znajomość technologii Spring, JPA/Hibernate, REST
  • Znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość środowiska Jira
  • Mile widziana znajomość serwera aplikacyjnego Tomcat
  • Mile widziana znajomość GIT, Maven
  • Mile widziana znajomość technologii front–end Angular, ExtJS
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy SIMPLE S.A.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Lublin
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej

Back to top