Lider Działu Jakości

Kontakt (22) 812 58 98
Firma: Simple S.A.
Miasto: Warszawa
Zatrudnienie: dowolna

Opis

Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie 10 osobowym zespołem testerów
  • Wdrażanie dobrych praktyk QA w zespołach Scrum’owych
  • Opracowanie dokumentacji testowej i testów w oparciu o wymogi formalne, jak i nieformalne w komunikacji z programistami i managerami produktu
  • Koordynacja testów wykonywanych przez zespół testerów na potrzeby dystrybucji nowej wersji oprogramowania
  • Przygotowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu automatyzacji testów
  • Opracowywanie, przeprowadzanie i utrzymywanie manualnych skryptów testowych
  • Identyfikacja i zgłaszanie błędów przez zastosowanie metodologii badań ustrukturyzowanych

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz koordynacji i zarzadzaniu zespołem testowym
  • Znajomość różnych metod zarządzania testami
  • Umiejętność zarządzania danymi i środowiskiem testowym
  • Wiedza z zakresu automatyzacji testów
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • Mile widziany certyfikat ISTQB
  • Kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Dociekliwość, rzetelność i spostrzegawczość
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na rozwój kompetencji i umiejętności

To oferujemy
Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy SIMPLE S.A.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Warszawa
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej

Back to top