Konsultant ds. wdrożeń ERP- obszar Finanse- Księgowość

Kontakt (22) 812 58 98
Firma: Simple S.A.
Miasto: Warszawa
Zatrudnienie: dowolna

Opis

Twój zakres obowiązków
  • Analiza i dokumentowanie wymagań klienta
  • Parametryzacja systemu na podstawie wymagań klienta
  • Szkolenie i wsparcie dla użytkowników końcowych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji opisującej konfigurację systemu dla klienta
  • Współpraca z zespołem technicznym, programistów w zakresie definiowania koncepcji realizacji na podstawie biznesowych wymagań klienta
  • Testy funkcjonalne systemu skonfigurowanego dla klienta
  • Startowe zasilanie wdrażanego systemu danymi Klienta – migracje danych

Nasze wymagania
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych lub usług serwisowych systemów ERP
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Dobra znajomość zagadnień biznesowych
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących obszarów finansowo - księgowych
  • Umiejętność budowania poprawnych relacji z klientami
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Prawa jazdy kat B
  • Chęć kształcenia i podnoszenia własnych kwalifikacji

Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (szczególnie w zakresie usług informatycznych)
  • Znajomość zagadnień z obszarów
  • Zarządzania Projektami oraz Budżetowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych – MS SQL, MySQL
  • Praktyczna umiejętność tworzenia zapytań w języku T-SQL
  • Znajomość języków skryptowych VBS lub PYTHON

To oferujemy
Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy SIMPLE S.A.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Kraków • Poznań • Warszawa • Wrocław • Katowice • Gdańsk • Szczecin • Cała Polska
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej

Back to top