Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

logo pddProduct Development Days – Digital Transformation

21 – 24 październik 2018 r, KrakówJuż po raz czwarty w Polsce w dniach 21-24 października 2018r. odbędzie się Product Development Days, konferencja, która co roku przyciąga pasjonatów śledzących najnowsze trendy, poszukujących nowych inspiracji oraz ciekawych tematów z branży IT.

Product Development Days to 4-dniowe, to największe edukacyjne wydarzenie poświęcone strategiom innowacji i budowaniu kompetencji produktowych w Europie, tworzone przez Fundację Innovators’ Bridge przy współpracy z Partnerami Strategicznymi takimi jak: Sabre, Symphony Solutions i Ericsson.

Dzięki warsztatom i spotkaniom mentorskim ze światowej sławy ekspertami (blisko 60 ekspertów z Polski i zagranicy), realizowany jest główny cel: stworzenie innowacyjnego ekosystemu regionu, który umożliwi wymianę wiedzy i dobrych praktyk. Wśród tegorocznych prelegentów i mentorów warsztatów znajdują się m.in.: Aditya Agashe (Microsoft), Parth Detroya (Facebook), Jonathan Gall (Bloc Thinking), Aditya Bhuwania (Amazon), Maciej Jakubowski (Mckinsey), Iga Mościchowska (WitFlow) i Pramod Jain (Sabre), Ben Szymanski (BBH), Mariusz Gąsiewski (Google).

Tegoroczna edycja pt. „Digital Transformation” to świetna okazja dla zespołów i szefów R&D do podniesienia kompetencji produktowych i designerskich. Co więcej PDD to także cenne doświadczenie zarówno dla profesjonalistów z innowacyjnych firm technologicznych, jak i pracowników mniejszych przedsiębiorstw, starających się zrozumieć potrzeby swoich klientów.

Konferencja przebiega dwiema, różnymi ścieżkami edukacyjnymi: ścieżką biznesową i ścieżką produktu, obejmującą 6 obszarów wiedzy: UX & Design, business growth, business analysis, team, new technologies, personal power.

Więcej szczegółów oraz program konferencji dostępny na stronie:

www.productdevelopmentdays.com
loading...
loading...
loading...

SoftVig postawił na rozwiązanie Sage

SoftVig postawił na rozwiązanie Sage.

Grupa Selena realizuje cyfrową...

Selena zakończyła już wdrażanie nowoczesnego oprogramowania w 7 spółkach, w tym roku planuje w...

Cross Jeans z systemem ERP Microsoft...

Branża sprzedaży detalicznej rozwija się w zawrotnym tempie. Nowoczesne technologie, stały dostęp...

Zarządzanie projektami w systemie ERP

Zlecenia klientów, projektowanie produktów lub optymalizacja procesów biznesowych – w wielu...

Komputronik Biznes z systemem ERP Microsoft...

Zobacz jak jak platforma #Dynamics365 pozwoliła uporządkować, ujednolicić i wzbogacić wiedzę o...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner
  • snt button 250