BMS Creative udostępnił nową usługę „weBBell”

BMS Creative - producent systemu CRM/ERP Berberis, udostępnił użytkownikom swojego oprogramowania interesującą usługę o nazwie „weBBell”.


Pozwala ona firmom dotrzeć do klientów jeszcze zanim uczyni to konkurencja. W przeciwieństwie do Google Analytics, opierających się głównie na raportach statystycznych, weBBell dostarcza dodatkowo informacje o szczegółach wizyt na stronach WWW, a więc o tym, jaki konkretnie podmiot je odwiedzał oraz czego i jak długo szukał. W odróżnieniu od obecnych systemów wspierających Marketing Automation, weBBell nie tylko rozpoznaje na bieżąco podmioty odwiedzające dany portal firmowy np. w ślad za wysłanym mailem z odnośnikiem do strony WWW, ale identyfikuje również klientów, którzy odwiedzili firmową witrynę internetową zupełnie anonimowo. Usługa rozpoznaje z określonym prawdopodobieństwem ukryte pod adresami IP firmy i instytucje. W tym sensie jest więc dedykowana głównie do klientów prowadzących działalność B2B.

Dane dotyczące wizyt na stronach WWW trafiają bezpośrednio do systemu CRM i to z podziałem na poszczególnych handlowców zajmujących się sprzedażą konkretnych produktów, wskazując im odpowiedni moment na podjęcie działań sprzedażowo-marketingowych.

Przy pomocy dostępnych w systemie CRM tzw. akcji automatycznych użytkownicy usługi mają możliwość sparametryzowania powiadomień w zależności od specyfiki odwiedzin, a więc uzależnienia treści przypomnień, ich adresatów czy też terminów realizacji określonych zadań z nim związanych.

Dodatkowo, system pozwala, według ustalonych wcześniej kryteriów, przydzielać poszczególnym klientom punkty za wizyty na stronie www, a także – w przypadku dłuższego braku aktywności po stronie klienta – redukować ich ilość. Dzięki temu w prosty sposób ustalić można stopień zaangażowania danego klienta i jego gotowość do dokonania zakupu.

Przez 30 dni nową usługę można wypróbować zupełnie za darmo i to nawet wtedy, kiedy korzysta się z bezpłatnej wersji systemu Berberis – CRM Minima.

Źródło: BMS CREATIVE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top