loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

INSTYTUT GENETYKI I HODOWLI ZWIERZĄT PAN BĘDZIE ROZLICZAŁ PROJEKTY Z SIMPLE.ERP

Instytut Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego wyłonił SIMPLE S.A. na wykonawcę zadania „Wdrożenie Centralnego Systemu Informatycznego klasy ERP, wspierającego zarządzanie i rozliczanie badań (CSI)”.

{loadpositon Wiadomosci_Dzial}

Realizacja projektu obejmie wdrożenie systemu SIMPLE.ERP w obszarach: Zarządzanie Projektami, SIMPLE.BI (budżetowanie, planowanie, kontroling oraz analizy ekonomiczne), Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Personel, Portal Pracowniczy, Zamówienia Publiczne, e-Kancelaria, e-Sekretariat oraz Zarządzanie Produkcją Rolną.

Wdrożenie Centralnego Systemu Informatycznego zapewni Instytutowi pełną kontrolę i dostęp do danych ze wszystkich obszarów działalności oraz umożliwi obsługę zapotrzebowań i zakupów, rozliczanie projektów, planowanie i wykonanie budżetów, kontrolę kosztów na poziomie prowadzonych projektów badawczych lub jednostek organizacyjnych.

Z oprogramowania SIMPLE.ERP w chwili obecnej korzysta ponad 25 Instytutów. Ilość zrealizowanych projektów w tej branży klasyfikuje SIMPLE S.A. jako lidera w tym segmencie.

Instytut Genetyki i Hodowli Zwierząt Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Jastrzębcu prowadzi badania w zakresie genomiki funkcjonalnej obejmujące: transkryptomikę, proteomikę, nutrigenomikę i bioinformatykę, oraz badania w obszarze: biologii molekularnej embriologii doświadczalnej, zachowania się zwierząt, bioróżnorodności, cyto- i imunnogenetyki. Z kolei, badania stosowane koncentrują się głównie na poprawie odżywczych i prozdrowotnych właściwości surowców i produktów pochodzenia zwierzęcego wytwarzanych w zróżnicowanych systemach produkcji z uwzględnieniem dobrostanu zwierząt i ograniczeniu niepożądanego oddziaływania produkcji rolniczej na środowisko.. Instytut zatrudnia w chwili obecnej ponad 140 osób.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top